Zamknij

Natalia Siwiec strzeliła focha na internautki: "Piszcie sobie!"

Redakcja
25.10.2017 16:48
Natalia Siwiec
fot. screen

Od kiedy Natalia Siwiec została mamą, cały czas jest pod ostrzałem internautek, które komentują w sieci każde zdjęcie celebrytki. A to nie podoba się im zbyt zgrabna figura Natalii, a to wózek jej dziecka, a to sposób, w jaki trzyma pociechę. Wygląda na to, że modelka wreszcie ma dość.

Burza o zgrabna sylwetkę Natalii doprowadziła do pogłosek o tym, że modelka korzystała z usług surogatki. Pomiędzy komentarzami internautek na ten temat pojawiały się także przytyki o zbyt drogi wózek czy nieumiejętną opiekę Natalii nad maleństwem. Komentujące zarzucały jej też, że nie ma instynktu macierzyńskiego i nie czuje z dzieckiem więzi. Podczas jednej ze swoich niedawnych wypowiedzi Siwiec dobitnie wyjaśniła, co o tym wszystkim sądzi.

- Jak ty na to reagujesz? Bo żarty żartami, ale to może zaboleć, kiedy ktoś krytykuje cię jako mamę - zapytała dziennikarka Pudelka. Natalia odpowiedziała:

- Myślę, że w pewnym momencie osiągasz stan takiej znieczulicy. Absolutnie ją mam, absolutnie mi to nie przeszkadza, wręcz czasami śmieszy. Mogę powiedzieć tak: piszcie sobie, piszcie, bo mnie to nie rusza. Jeżeli wam lepiej, to ok" - skomentowała.

Czy teraz internautki wreszcie przestaną co chwila szukać dziury w całym? Czekamy do kolejnej fotki Natalii na Instagramie.

RadioZET.pl/Pudelek/SA