Zamknij

Natalia Siwiec świętuje roczek Mii. Fani dostrzegli na zdjęciu zaskakujący szczegół

Redakcja
22.08.2018 11:17
Natalia Siwiec
fot. Instagram

Mia Raduszewska, czyli córka Natalii Siwiec, ma już roczek. Z tej okazji celebrytka opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie ze wzruszającymi życzeniami dla córeczki. Ktoś jednak zwrócił uwagę na pewien szczegół.

Natalia Siwiec od chwili przyjścia na świat jej córeczki Mii nieustannie chwali się w sieci zdjęciami małej i pokazuje, jak szybko rozwija się dziecko. 21 sierpnia minął dokładnie rok, od kiedy Natalia i Mariusz zostali rodzicami. W ten wyjątkowy dzień urodzin Mii celebrytka pokazała zdjęcie sprzed roku. Nie ma na nim jednak córki, tylko Natalia z dużym brzuchem.

„Dokładnie rok temu wyszłaś z tego brzuszka po to by nadać sens. Najpiękniejszy rok naszego życia za nami, a to dopiero początek. Kochamy cię Bibiśku – życzymy zdrowia, odwagi i tego byś zawsze była dobrym i szczęśliwym człowiekiem” – napisała w krótkich, choć wzruszających życzeniach szczęśliwa mama.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami oraz wyrazami uznania dla pięknego wyglądu celebrytki. Niektóre internautki myślały nawet, że Natalia właśnie zapowiada swoją drugą ciążę. Ktoś jednak zauważył pewien szczegół.

„Dziwne pierwsza ciężarna która nie ma pępka wydętego” – zwróciła uwagę jedna z komentujących. Jednak pozostałe nie dały się wciągnąć w spory o surogatkę, bo przecież skorzystanie z usług surogatki zarzucano Natalii od samego początku.

Inna komentująca dodała tylko, że Siwiec powinna traktować to jak komplement: „Ten komplement z surogatka był najlepszym komplementem wszech czasów!”.

My również przyłączamy się do życzeń dla Mii. Dziewczynka urodziła się w wyjątkowy dzień, bo 21 sierpnia przypada też Światowy Dzień Optymisty.

RadioZET.pl/SA