Zamknij

Natalia Siwiec świętuje urodziny Mii. "Były dokładnie takie, jak sobie wymysliłaś"

22.08.2020 17:40
NATALIA SIWIEC
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Natalia Siwiec pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym wraz z mężem świętują trzecie urodziny swojej córki, Mii. "Były dokładnie takie, jak sobie wymyśliłaś" - napisała celebrytka.

Natalia Siwiec powitała na świecie Mię w 2017 roku. Ciąża, którą skrywała przez dłuższy czas, okazała się faktem, a od chwili urodzin minęły właśnie trzy lata. Początkowo Siwiec ukrywała wizerunek córki. Teraz mała Mia często gości na fotkach na Instagramie mamy-celebrytki.

W ostatnich dniach cała rodzina przebywa w Hiszpanii, skąd co chwila Natalia dorzuca różne fotki. Podczas tego pobytu przypadły także urodziny Mii. Natalia i tym faktem nie omieszkała się podzielić z internautami. Zamieściła najpierw zdjęcie córki z obszernym komentarzem:

Dziękujemy, że nas wybrałaś na swoich rodziców nasz 3-letni motylku. Nauczymy Cię jak znaleźć balans w 3D, jak kochać, jak być uważną, zdrową, jak radzić sobie z emocjami i żyć w obfitości. Pokażemy, jak piękne może być życie. Dziękujemy za każdy moment spędzony z tobą! To dla nas zaszczyt i przyjemność. Dzięki tobie zrozumieliśmy jeszcze więcej i każdego dnia czegoś nas uczysz" - napisała.

Natalia Siwiec świętuje trzecie urodziny Mii

Teraz na profilu celebrytki pojawiła się nowa fotka, przy której Natalia chwali się urodzinami córki:

"To były urodziny dokładnie takie jakie sobie wymyśliłaś,a czeka cię jeszcze niespodzianka w PL" - napisała.

RadioZET.pl/AS