Zamknij

Natalia Siwiec już się nie rozbierze. Szczere wyznanie gwiazdy. "Dojrzałam"

Maciej Friedrich
20.12.2019 20:42
Natalia Siwiec już się nie rozbierze. Szczere wyznanie gwiazdy. "Dojrzałam"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Natalia Siwiec z pewnością zasmuciła wielu fanów swoich odważnych zdjęć. Fotomodelka oznajmiła, że zamierza skończyć z rozbieranymi sesjami. Wyjaśniła także, dlaczego podjęła taką decyzję,

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Ogromną popularność zyskała podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dostrzeżona przez media zachwyciła urodą i otrzymała przydomek "Miss Euro 2012". Natalia wykorzystała swoje pięć minut i brylowała na okładkach magazynów, w tym magazynów dla panów. Siwiec nie bała się odważnych sesji i eksponowała ciało, często pozując nago. Odegrała nawet scenę seksu przed kamerami

W sierpniu 2017 roku Natalia Siwiec została mamą. Na świat przyszła jej córka Mia. Okazuje się, że macierzyństwo zmieniło modelkę, co może być przykre dla wielbicieli jej zmysłowych zdjęć. 

Natalia Siwiec kończy z rozbieranymi sesjami. Szczere wyznanie gwiazdy

Natalia podczas wywiadu dla "Gala Studio" została zapytana, czego nie zrobi już po urodzeniu córeczki. Okazało się, że gwiazda nie ma zamiaru więcej rozbierać się przed obiektywem. 

-  No nie, nie rozebrałabym się już. To się zmienia absolutnie. Zmieniło mi się wiele poglądów, odkąd Mia przyszła na świat.

Siwiec zaznaczyła jednak, że nie czuje się źle w związku z tym, że rozbierała się przed obiektywem. 

Myślę, że dla wielu mężczyzn jestem tylko ciałem. Przez to, że mam dziecko, mężczyźni inaczej na mnie patrzą. Nie mam na sobie tych facetów już. Czuję się komfortowo i lepiej. Dojrzałam. Bardzo dziękuję za to Mii, że się pojawiła. Ja mam wrażenie, że ona ocaliła moje życie - podsumowała celebrytka. 

Zagłosuj

Podoba ci się decyzja Natalii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF