Zamknij

Dziwny zwyczaj wigilijny Natalii Siwiec. Nie je pierogów jak zwykli śmiertelnicy

Judyta Wanicka
24.12.2019 12:35
Natalia Siwiec
fot. Instagram:@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec opowiedziała o pewnym zwyczaju, który stosuje podczas wigilii. Miss Euro 2012 stara się niczego sobie nie odmawiać, lecz pilnuje, by nie przesadzić z ilością kalorii i szkodliwego glutenu. Zaskakujące, jak zjada wigilijne pierogi. 

Natalia Siwiec może pochwalić się naturalnie szczupłą sylwetą, ale w święta woli nie przesadzać z ilością kalorii oraz szkodliwego glutenu. Miss Euro 2012 znalazła sposób, dzięki któremu może cieszyć się smakiem wigilijnych pierogów i jednocześnie wyeliminować z nich to, co najbardziej tuczące. 

Natalia Siwiec podpowiada, jak nie przytyć od wigilijnych pierogów

Natalia Siwiec uwielbia pierogi z kapustą i grzybami, ale nie je ich w tradycyjny sposób. Celebrytka stara się wybierać z potrawy tylko nadzienie. 

Odcinam końcówki ciasta od pierogów, które nie są wypełnione farszem. Po pierwsze samo ciasto nie jest smaczne, a po drugie, to zbędny gluten, który jest niezdrowy. Farsz jest po prostu najlepszy, ale zapewniam, że w święta nie odmawiam sobie żadnych przyjemności – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Modelka zapewnia, że z resztą potraw nie robi podobnych ceregieli i niczego sobie nie odmawia. Sama najbardziej lubi przygotowywać imbirowe pierniczki.

Są moim specjałem i nimi właśnie nakarmię rodzinę. Zawsze znikają ze stołu bardzo szybko, więc tym razem zrobię więcej – zdradziła tabloidowi. 

RadioZET.pl/jw