Zamknij

Natalia Siwiec znów wyprzedaje ubrania. Co tym razem można kupić?

07.07.2020 15:33
Natalia Siwiec
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Siwiec z pewnością nie może narzekać na braki w swojej garderobie. Przeciwnie, w celebryckim światku często kreację zakłada się tylko raz, a szafa wprost puchnie od rzeczy, których ktoś już nigdy nie założy. Na szczęście coraz więcej gwiazd decyduje się nadać swoim ciuchom drugie życie. Wtedy odzież i dodatki od znanych projektantów często można kupić w bardzo przystępnych cenach.

Natalia Siwiec wyprzedaje swoje ciuchy kolejny już raz. Na Instagramie celebrytka poinformowała, że za pomocą jednej z aplikacji sprzedażowych wystawia właśnie część swojej garderoby. Są tam bluzki, sukienki, spódnice i przeróżne kreacje, których gwiazda zdecydowała się pozbyć. Niektóre wystawione są za kilkadziesiąt, inne - kilkaset złotych. Jak na odzież dobrej klasy, oryginalną i należącą wcześniej do Natalii Siwiec (a jesteśmy przekonani, że część kupujących z pewnością ma to na uwadze), ceny są atrakcyjne.

Natalia Siwiec znów wyprzedaje swoje ubrania

Wcześniej Natalia wyprzedawała już swoje torebki i buty. Wtedy, choć ceny były niższe niż w butikach,  wystawiane rzeczy kosztowały nawet po kilka tysięcy złotych. Mimo wszystko chętnych nie brakowało.

Natalia Siwiec komentuje życie łóżkowe Polaków. "Jesteśmy bardzo daleko w tyle"

Natalia Siwiec nie jest jedyną celebrytką, która postanowiła odsprzedać swoje ciuchy. Wcześniej robiły to też m.in. Doda, Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska. Trzeba przyznać, że moda na nabywanie dóbr z drugiej ręki wprost kwitnie. To świetnie, skoro zamiast kupować nowy produkt, możemy nabyć mało noszone ubranie za dobrą cenę, a przy okazji nie przyczyniać się do produkcji nowych.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS