Zamknij

Natalia Szroeder jest za szczupła? Zobacz jej zdjęcie z wakacji

Redakcja
06.02.2019 14:17
Natalia Szroeder jest za szczupła? Zobacz jej zdjęcie z wakacji
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Natalia Szroeder oczarowuje fanów nie tylko pięknym głosem, ale również urodą i znakomitą figurą. Jednak fani zwrócili uwagę, że na opublikowanym zdjęciu z wakacji gwiazda jest aż za szczupła. Tak bardzo się zmieniła?

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek młodego pokolenia co potwierdzają nie tylko rzesze fanów, ale i przedstawiciele branży muzycznej. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w programach telewizyjnych „Od przedszkola do Opola” oraz „Szansa na sukces”, gdzie została laureatką odcinka poświęconego Maryli Rodowicz. Przełomem w jej karierze była współpraca z Liberem, a ich wspólny utwór „Wszystkiego na raz” zdobył ogromną popularność. W 2017 roku zwyciężyła w siódmej edycji „Tańca z gwiazdami” emitowanej przez Polsat.

23 marca 2018 roku pojawił się singiel Natalii Szroeder „Parasole”.

Natalia Szroeder
fot. Instagram:@natalia_szroeder

Natalia Szroeder jest zbyt szczupła?

Natalia zachwyca nie tylko talentem wokalnym. Artystka zawsze dba o doskonale dobrane kreacje, a jej urodę i figurę komplementują rzesze fanów. Na swoim profilu na Instagramie regularnie dzieli się zdjęciami i informacjami na temat swojej kariery. Niedawno pochwaliła się uroczym zdjęciem z pobytu w Afryce, na którym w kostiumie kąpielowym karmi małą małpkę. Internauci oczywiście zareagowali bardzo pozytywnie, uwadze części z nich nie umknął jednak fakt, że wokalistka schudła. Zdaniem części fanów aż nadmiernie.

ZOBACZ: Natalia Szroeder w legendarnym przeboju z "Titanica"

„Natalia zjedz coś! A nie małpkom oddajesz”.

„Pani Natalio od pewnego czasu niknie Pani w oczach”.

„Matko! Ty zawsze byłaś aż tak chuda?” – takie komentarze pojawiały się pod postem artystki.

Natalia zawsze należała do osób szczupłych, być może więc troska fanów o jej kondycję to przesada. Należy jednak pochwalić ich czujność. Tymczasem Natalia Szroeder będzie czwartkowym gościem Radia ZET, zaprezentuje też swój najnowszy singiel „Nie oglądam się”.

Natalia Szroeder w Afryce
fot. Instagram:@natalia_szroeder

RadioZET.pl/MF