Zamknij

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide: "Nie miałam pojęcia kim jest"

Sylwia Wamej
17.03.2020 11:32
Natalia Szroeder
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Natalia Szroeder w rozmowie z magazynem Flesz opowiedziała o swoim związku z Kubą Grabowskim, znanym jako Quebonafide. Piosenkarka wyznała, że nie miała pojęcia, ze jej przyszły chłopak jest znanym muzykiem.

Natalia Szroeder opowiedziała o związku z Quebonafide

Natalia Szroeder w rozmowie z magazynem "Flesz" opowiedziała o swoim związku z Quebonafide. 24-letnia gwiazda zdradziła, co ją urzekło w Quebonafide.

"Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej" -powiedziała w rozmowie z "Fleszem".

Natalia Szroeder dodała też, że nie miała pojęcia, kim jest jej przyszły chłopak.

"Nie miałam pojęcia, kim jest, gdy odezwał się do mnie po raz pierwszy. Od razu z konkretną propozycją (śmiech). Kiedy go wygooglowałam i zobaczyłam, że jego piosenki na YouTubie mają miliony wyświetleń, byłam w szoku!" - mówiła Natalia Szroeder w rozmowie z "Fleszem".

Quebonafide o miłości do Natalii Szroeder

Natalia Szroeder i Kuba Grabowski tworzą zgraną parę. Muzyk w niedawnym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyznał, ze "jego serce jest aresztowane".

"Moje serce jest generalnie aresztowane. A miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków " - powiedział Quebonafide w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Od kilku tygodni Quebonafide prezentuje się w odmienionym wizerunku. Zniknął krzykliwy image artysty i liczne tatuaże. Grzeczny wygląd muzyka jest elementem promocji nowego albumu.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Lubisz słuchać polskiej muzyki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Flesz/ SW