Zamknij

Natalia Szroeder w czułych objęciach Quebo. Opublikowała intymne zdjęcie

08.07.2020 16:45
Natalia Szroeder
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Natalia Szroeder i Quebonafide są razem od blisko dwóch lat. Raper i piosenkarka unikają jednak publikowania wspólnych zdjęć i opowiadania o związku. Tym razem Szroeder postanowiła zrobić wyjątek od tej reguły.

Natalia Szroeder opublikowała wyjątkowe zdjęcie z Quebonafide. Choć raper i wokalistka są parą już od dwóch lat, wciąż starają się unikać blasku fleszy i rzadko pokazują się razem. Para dba o swoją prywatność, dlatego nie mówią zbyt wiele o swoim związku. W rozmowach z mediami skupiają się przede wszystkim na kolejnych planach zawodowych i artystycznych.

Quebo nie pojawia się prawie nigdy na instagramowych fotkach swojej dziewczyny. Tym razem jednak Natalia Szroeder postanowiła zrobić wyjątek. Z okazji urodzin swojego ukochanego opublikowała intymne zdjęcie, na którym raper z czułością ją obejmuje.

Zobacz także: Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Już wiemy, dlaczego wyglądał tak grzecznie

Natalia Szroeder z Quebonafide. Pokazała pierwsze wspólne zdjęcie

Quebonafide, czyli tak naprawdę Kuba Grabowski, we wtorek 7 lipca obchodził swoje 29 urodziny. Natalia Szroeder uczciła ten dzień, publikując ich wspólne zdjęcie na Instagramie. W opisie pod fotografią umieściła dwa emotikony - tort i serduszko.

- Najsłodsi!

- Tak wygląda miłość.

- Ale wy do siebie pasujecie - komentują internauci.

Wyjątkowym zdjęciem pary zachwycają się także inne gwiazdy, m.in. Iga Lis, Aleksandra Domańska, Zofia Zborowska czy Anna Lewandowska. Myślicie, że Quebo i Natalia powinni częściej pokazywać się razem?