Zamknij

Natalia Szroeder zaręczona? Wokalistka rozwiała wątpliwości. "Miłość na wieki"

Maciej Friedrich
17.04.2020 13:24
Natalia Szroeder zaręczona? Wokalistka rozwiała wątpliwości. "Miłość na wieki"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W jednym z wywiadów wokalistka zdradziła, czy jest zaręczona z ukochanym i opowiedziała, jakim partnerem jest Kuba. 

Natalia Szroeder od prawie trzech lata spotyka się z Kubą Grabowskim, raperem doskonale znanym fanom gatunku jako Quebonafide. Para otwarcie o swoim związku zaczęła opowiadać dopiero kilka miesięcy temu, wcześniej starali się ukrywać relację, która pozostawała jedynie medialną rewelacją. Obecnie Natalia i Kuba pojawiają się razem i nie kryją łączącego ich uczucia.

Quebonafide był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, w którym został zapytany o zaręczyny z Natalią. Raper sprytnie wyminął pytanie i zmienił temat, co wywołało spekulacje fanów. Część z nich twierdziła, że Quebo nie spieszy się do ślubu, pojawiły się także głosy twierdzące, że para już jest zaręczona i ukrywa to przed mediami. Wątpliwości postanowiła rozwiać sama Natalia w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

 Natalia Szroeder o związku z Quebonafide: "Nie miałam pojęcia kim jest"

Natalia Szroeder zaręczona z Quebonafide? Piosenkarka odpowiedziała

Natalia Szroeder w rozmowie nie ukrywała, że jest typem romantyczki, która nie stawia na luźne relacje, ale chce budować stabilny związek na całe życie.

- Wydaje mi się, że ktoś jak tak długo jest razem... Ja nie myślę nigdy krótkodystansowo o związkach. Ja jak się z kimś zwiążę, to tylko myśląc, że to tylko miłość na wieki. Jestem bardzo romantyczna - stwierdziła.

Po takiej deklaracji pojawiło się pytanie o to, czy para ma już za sobą zaręczyny. Natalia odpowiedziała jednoznacznie.

- Nie. Nie, chociaż widziałam takie plotki.

Szroeder zdradziła także, że Quebonafide znany z koncertów i teledysków to nie ta sama osoba co Kuba Grabowski prywatnie.

- Wizerunek Kuby jest bardzo kontrowersyjny, ale to nie oznacza, że w obyciu jest takim "Bad Boyem". Ale on nie jest taki w domu. Jest bardzo ciepłym, wrażliwym człowiekiem - podsunowała.

Zagłosuj

Słuchasz Quebonafide?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF