Zamknij

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni. „Totalnie odjazdowa”

Maciej Friedrich
17.10.2019 09:55
Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni. „Totalnie odjazdowa”
fot. GERARD/REPORTER/EAST NEWS

Natalia Szroeder to piosenkarka, która nie przyzwyczaiła fanów do szokujących wizerunkowych metamorfoz. Tym większe wrażenie zrobiła na internautach nowa fryzura wokalistki, którą pochwaliła się na Instagramie. Wielbiciele artystki byli zachwyceni.

Natalia Szroeder to wokalistka, której ciężko odmówić talentu. Urodzona w Bytowie artystka karierę rozpoczynała od występu w programach „Od przedszkola do Opola” i „Szansa na sukces”, by osiągnąć status jednej z czołowych polskich wokalistek. Mogliśmy również oglądać ją w popularnych rozrywkowych programach „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Taniec z gwiazdami”. Fani Natalii komplementują nie tylko jej wokalny talent, ale również urok i urodę. Szroeder nie jest bohaterką skandali, daleko jej też do kontrowersyjnego wizerunku. Dlatego, gdy pokazała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze, fani wokalistki byli zadziwieni.

 Natalia Szroeder nową ambasadorką Oriflame. Została gwiazdą projektu #PięknaSobota

Natalia Szroeder w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

Natalia Szroeder rzadko zmienia wizerunek, wielbiciele artystki zdążyli przyzwyczaić się do jej prostych włosów. Niespodziewania jednak gwiazda postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem, na którym zmieniła uczesanie i postawiła na pofalowane włosy. Internauci uznali stylizację Natalii za bardzo udaną i chętnie komentowali zdjęcie.

Totalnie odjazdowa fota. Najpiękniejsza.

W tych włosach ci ładnie.

A kto to taki piękny? – czytamy w komentarzach.

Do tej pory zdjęcie Natalii w nowej fryzurze polubiło ponad 17 tysięcy internautów. Kto wie, może pozytywny odzew zachęci piosenkarkę do dalszych eksperymentów. A jak wam podoba się „nowa” Natalia?

 Natalia Szroeder tańczy w nowym klipie. Internauci porównują go do teledysku Sii [WIDEO]

Zagłosuj

Jak oceniasz fryzurę Natalii Szroeder?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF