Zamknij

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Postawiła na modną grzywkę

Sylwia Wamej
28.01.2020 11:46
Natalia Szroeder
fot. Instagram.com/ Natalia Szroeder

Natalia Szroeder lubi bawić się swoim wizerunkiem. Piosenkarka postanowiła tym razem nieco zmienić fryzurę i postawiła na uroczą grzywkę. Rozjaśniła też kolor o kilka tonów. Fani są zachwyceni tą zmianą.

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na modną grzywkę

Natalia Szroeder postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. 24-letnia piosenkarka postawiła na króciutką grzywkę, która dodała jej uroku. Gwiazda rozjaśniła też włosy o kilka tonów. Najnowsze zdjęcie, na którym Natalia zaprezentowała się w nowej fryzurze, zachwyciło jej fanów. "Wiosna w blokach startowych" - podpisała fotografię Natalia.

Wygląda na to, że Natalia zatęskniła za wiosną, a wiosenny klimat podkreśliła kolorowym, kwiecistym kombinezonem.

W komentarzach pod zdjęciem posypały się same komplementy od fanów. "Super z grzywką", "jaka ładna grzyweczka", "co za fajna fryzura" - nie szczędzili komplementów wielbiciele Natalii Szroeder.

Natalia Szroeder została aktorką

Natalia Szroeder to gwiazda, która oprócz nagrywania nowych piosenek lubi od czasu do czasu romansować z telewizją i kinem. 24-letnia gwiazda na swoim koncie ma udział w takich programach, jak m.in. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "Taniec z gwiazdami". Aktualnie możemy oglądać w kinach film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", w którym Natalia zagrała Magdę, żonę głównego bohatera.

Zagłosuj

Często zmieniasz fryzurę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW