Zamknij

Natalia z programu „Umów się ze mną. Take Me Out”

Redakcja
30.04.2018 14:34
Natalia
fot. mat.prasowe

„Umów się ze mną. Take Me Out” — w programie pojawiła się nowa zawodniczka, którą szybko ochrzczono „polską Adele”.

Natalia z programu „Umów się ze mną. Take Me Out”

„Umów się ze mną. Take Me Out”: Natalia to jedna z uczestniczek randkowego show, która cały czas wierzy, że pójdzie na randkę idealną. Takie spotkanie chce zapamiętać na długo i musi się ono odbyć w myśl zasady — nieważne gdzie, ważne z kim.

— Najlepiej z „brodatym Hiszpanem” z gitarą, bo to jest mój typ — śmieje się Natalia. — Ale tak naprawdę na idealną randkę poszłabym z prawdziwym facetem, który będzie miał tyle temperamentu, żeby dać sobie ze mną radę — opowiada.
Natalia jest zdecydowana i szalona. Podczas ostatnich wakacji wymyśliła, że pojedzie sama w spontaniczną podróż i już pięć dni później opalała się na plaży na Krecie. To samo chciałaby zrobić z facetem, którego pozna być może w programie. ­— Spakować walizkę, jechać w jakieś fajne miejsce i przeżyć z nim wyjątkową przygodę, taką, którą ja i on będziemy pamiętać, wspominać i może kiedyś opowiadać wnukom — marzy. 
Natalia uważa, że show „Umów się ze mną. Take Me Out” zmienił jej życie! 

20180218_158

— I to jak! Kiedy jechałam do programu, dowiedziałam się, że straciłam pracę. Nie chcę o tym mówić, ale zabolało mnie to bardzo. Gdy zobaczyłam inne uczestniczki, pomyślałam sobie, że z moimi dodatkowymi kilogramami, mam słabe szanse... A tymczasem wszystko ułożyło się tak niesamowicie, że aż sama w to nie wierzę! Zaprzyjaźniłam się praktycznie ze wszystkimi dziewczynami. Są super i nie tylko gadamy ze sobą codziennie, ale też umawiamy się na spotkania. Negatywnymi komentarzami, które się pojawiły (choć jest ich mniej, niż się spodziewałam) w ogóle się nie przejmuję. Cieszą mnie te, w których ludzie piszą „jesteś super, wyglądasz jak Adele”! Program dodał mi ogromnie dużo pewności siebie. Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka znalazłam nową pracę, z której jestem ogromnie zadowolona. A jeśli chodzi o sprawy sercowe, to zdaje się, że jestem blisko, żeby znaleźć wspaniałą miłość, która ewidentnie stanęła na mojej drodze! — mówi Natalia. 
Czy owego mężczyznę poznała w programie? Oglądajcie „Umów się ze mną. Take Me Out” już w środę, 2 maja, o godzinie 20:05. 

RadioZET.pl/SI