Zamknij

Natalie Imbruglia urodziła. Gwiazda zdradziła płeć dziecka i pokazała zdjęcie

Judyta Wanicka
09.10.2019 10:04
Natalie Imbruglia
fot. NIVIERE/LYDIE/NIKO/SIPA/EAST NEWS

Natalie Imbruglia została mamą w wieku 44 lat. Australijska piosenkarka urodziła dziecko poczęte metodą in vitro. Dobrą nowiną pochwaliła się fanom na Instagramie. Natalie Imbruglia zdradziła płeć i imię dziecka.

Natalie Imbruglia urodziła pierwsze dziecko

Natalie Imbruglia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki pop lat 90. Piosenkarka zdobyła sławę dzięki piosence „Torn”. Karierę rozwijała jeszcze przez kilkanaście kolejnych lat. Dopiero po czterdziestce postanowiła się ustatkować i zostać mamą. Natalie Imbruglia właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. 44-letnia piosenkarka zdradziła na Instagramie, że doczekała się synka. Chłopiec otrzymał imiona Max Valentine.

Witaj na świecie Max Valentine Imbruglia. Moje serce pęka z radości – napisała na Instagramie dumna mama.

Natalie Imbruglia zamieściła pierwsze zdjęcie z synem. Podobnie jak większość gwiazd, nie pokazała twarzy malca, a jedynie rączkę ściskającą jej palec.

Natalie Imbruglia zaszła w ciążę metodą in vitro

Natalie Imbruglia zdecydowała się na macierzyństwo dopiero w wieku 43 lat. Posiadanie gromadki dzieci od dawna było jej wielkim marzeniem, niestety gwiazda długo nie mogła zajść w ciążę. Gdy naturalne metody zawiodły, Natalie Imbruglia zdecydowała się na in vitro. Metoda przyniosła skutek kilka miesięcy temu. W lipcu wokalistka z dumą poinformowała fanów, że wkrótce zostanie mamą. Dawca nasienia pozostaje anonimowy, podobnie nieznany jest obecny partner gwiazdy. Z doniesień zagranicznej prasy wynika, że Natalie Imbruglia zdecydowała się na samotne macierzyństwo.

Spodziewam się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat tej jesieni. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jest to coś, czego pragnęłam od bardzo dawna. Jestem szczęśliwa, że stało się to możliwe dzięki metodzie in vitro oraz dawcy nasienia – napisała Natalie Imbruglia.

RadioZET.pl/jw