Zamknij

Natalie Portman pochwaliła się dziećmi na Instagramie. Zdjęcie chwyta za serce [FOTO]

Maciej Friedrich
13.05.2020 13:57
Natalie Portman pochwaliła się dziećmi na Instagramie. Zdjęcie chwyta za serce [FOTO]
fot. Li Ying/Xinhua News/East News

Natalie Portman, jedna z największych gwiazd światowego kina, z reguły chroni swoją prywatność. Zrobiła wyjątek i pokazała urocze zdjęcie z ukochanymi dziećmi. 9-letni Aleph i 3-letnia Amalia zrobiły w sieci furorę.

Natalie Portman to aktorka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Hollywoodzka gwiazda wielką karierę rozpoczęła jako dziewczynka w "Leonie zawodowcu", by stać się jedną z najpopularniejszych gwiazd światowego filmu. Zachwycała widzów między innymi w "Gwiezdnych Wojnach", "V jak Vendetta" oraz oczywiście w "Czarnym Łabędziu", który przyniósł jej statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej oraz Złoty Glob.

Natalie Portman, w odróżnieniu od wielu amerykańskich gwiazd, stroniła od romansów i branżowych skandali. Choć jej wypowiedzi bywają kontrowersyjne, w życiu prywatnym jest przykładną mamą. Gwiazda w sierpniu 2014 roku poślubiła tancerza Benjamina Millepieda, z którym ma dwoje dzieci: 9-letniego syna Alepha i 3-letnią córkę Amalię.

 Natalie Portman zachwycona Joanną Kulig i „Zimną wojną”

Natalie Portman pokazała dzieci na Instagramie. Wzruszające zdjęcie aktorki

Natalie Portman jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje imponująca liczba 6,9 miliona użytkowników. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak nie w kwestii życia prywatnego, które wyraźnie oddziela od branżowej popularności. Zobaczenie jej ukochanych zdjęci w sieci było prawdziwym świętem dla fanów.

Tym razem Portman zdecydowała się zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię. Widzimy na nim aktorkę tulącą córeczkę i dającą buziaka ukochanemu synowi. Autorem zdjęcia jest mąż Natalie. Internauci zachwycili się uroczą fotką, a w komentarzach zaroiło się od komplementów. Fani rozpływali się nad pociechami aktorki i gratulowali posiadania szczęśliwej rodziny.

- To jest najpiękniejsze zdjęcie, kocham je.

- To ujęcie jest przesłodkie! - czytamy.

Zgadzamy się, że fotografia potrafi roztopić serce.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Czarnego Łabędzia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF