Zamknij

Natalka z „M jak miłość” w nagiej sesji zdjęciowej

Redakcja
07.05.2018 11:01
Natalka z „M jak miłość” w nagiej sesji zdjęciowej
fot. Diana Domin/EAST NEWS

Marcjanna Lelek, aktorka z serialu „M jak miłość”, opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których jest całkiem naga. Co na to fani serialu?

Natalka z „M jak miłość” jest adoptowaną córką Marka i Hanki Mostowiaków, której życie nie oszczędzało. Bohaterka, grana przez Marcjannę Lelek, jest spokojna, skromna i nieco niepewna siebie. Tymczasem aktorka ją grająca jest całkiem inną osobą i prywatnie wcale nie jest do niej podobna. 23-letnia gwiazda wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej, do której pozowała... nago.

Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć, które opisała krótko: „Stal i srebro. Taka już jestem, no co”. Stal i srebro, bo choć na każdym zdjęciu aktorka jest kompletnie naga, to jednak jej skórę przysłania warstwa metalicznej farby. Rezultat jest bardzo oryginalny, co doceniają komentujący:

„Wow, szacun za artyzm i odwagę! Pewnie długo trwa przygotowanie się do takiej sesji” — głosi jeden z komentarzy.

Marcjanna Lelek nago w sesji zdjęciowej

Internauci są oczarowani zdjęciami i pytają, co to za sesja. Marcjanna nie zdradza, ale żartuje, że nie jest pewna, czy była to farba do ciała, czy do... samochodu. Niezależnie od tego efekt jest bardzo ciekawy.

RadioZET.pl/SA