Zamknij

Natasza Urbańska bez bielizny. Odważnie odsłoniła ciało. "Sexy Queen" [FOTO]

23.06.2021 11:00
Natasza Urbańska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Natasza Urbańska rozpaliła wyobraźnię internautów, publikując zdjęcia, na których pozuje bez bielizny w mocno prześwitującej koszuli. Fani nie kryli zachwytu i komplementowali bardzo odważne fotografie polskiej gwiazdy.

Natasza Urbańska to kobieta wielu talentów - zdolna wokalistka, tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna, a nawet właścicielka domu mody. Swoją karierę rozpoczynała na deskach teatru muzycznego Studio Buffo, odnosząc wielki sukces między innymi w głośnym musicalu "Metro". Współpracowała przy największych produkcjach, takich jak "Romeo i Julia" czy "Piotruś Pan", jednocześnie rozwijając się jako wokalistka i prężnie działając na rynku muzycznym oraz szlifując talent aktorski. Mogliśmy oglądać ją w "Fali zbrodni", "1920 Bitwa Warszawska", a w 2020 roku zagrała w kontrowersyjnym "365 dni" na podstawie erotyku Blanki Lipińskiej.

Natasza bez wątpienia jest osobą bardzo zdolną i wszechstronną, która zyskała grono oddanych fanów. Wielbiciele podkreślają nie tylko talent, ale także nieprzeciętną urodę i figurę żony Janusza Józefowicza. Nie da się ukryć, że 43-latka imponuje wysportowanym ciałem, które często możemy podziwiać w jej mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcia Urbańskiej wywołały wyjątkowo entuzjastyczną reakcję. Piosenkarka pozuje na nich bowiem bez bielizny w stroju, który odsłania bardzo wiele. 

ZOBACZ TAKŻE: Natasza Urbańska pozuje w lateksie. "O to chodziło! Perfekcyjna" [FOTO]

Natasza Urbańska bez bielizny. Gwiazda pokazała zmysłowe zdjęcia

Na profilu Nataszy Urbańskiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Gwiazda pokazała, jak pozuje na drewnianym pomoście i zwróciła się do swoich fanów z pytaniem.

- Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na upał?

Wielbiciele Urbańskiej oczywiście podzielili się swoimi metodami walki z wysokimi temperaturami, jednak nie sposób było nie zwrócić uwagi na same zdjęcia. Natasza pozuje bowiem w białej, prześwitującej koszuli, pod którą nie widać bielizny. Wyraźnie natomiast można dostrzec piersi wokalistki, co nie umknęło uwadze internautów. W komentarzach pod postem pojawiły się liczne komplementy.

- Wyglądasz przepięknie. Zaś na upał zero ubrań.

- Przepiękna! Jakbym miała takie boskie ciało, też chodziłabym w przezroczystej koszuli.

- Przepiękna kobieta i piękne zgrabne nogi.

- Sexy Queen - czytamy.

Z pewnością zdjęcia Nataszy wprowadziły wiele osób w iście wakacyjny nastrój.