Zamknij

Natasza Urbańska ma poważne problemy z głosem. Diagnoza była szokiem

Redakcja
31.01.2018 15:36
Natasza Urbańska straci głos
fot. Instagram

Czy Nataszy Urbańskiej grozi utrata głosu? Gwiazda miała w planach wyjątkowy muzyczno-taneczny występ w Katowicach. Niestety w trakcie koncertu pojawiły się problemy z gardłem, czego finałem były trudności z emisją głosu.

Jak powiedziała Natasza Urbańska, przygotowania do koncertu szły świetnie i nic nie zapowiadało problemów. „Szło fantastycznie. Byliśmy już rozśpiewani i świetnie zgrani z orkiestrą. Ale podczas koncertu nagle poczułam, że gardło mi się ściska i puchnie. Miałam problem z emisją głosu, a w końcu całkowicie go straciłam” — cytuje serwis Pomponik.

Kiedy koncert dobiegł końca, wokalistka udała się do swojego zaufanego lekarza foniatry w Warszawie. Lekarz ten w podobnych sytuacjach niejeden raz jej pomógł, jednak tym razem nakazał — poza przyjmowaniem antybiotyku — oszczędzanie głosu. Nie trudno się domyślić, co to oznacza dla artysty. Na domiar złego, foniatra zwrócił uwagę, że pogarszający się stan strun głosowych może wreszcie zakończyć się poważnym zabiegiem chirurgicznym.

Jak w wypowiedzi dla magazynu „Rewia” zdradziła osoba współpracująca z Urbańską, dla Nataszy taka informacja od lekarza była wprost przerażająca. Gwiazda, która do tej pory bardzo dbała o głos, coraz częściej ma z nim problemy — a to nie wróży dobrze na przyszłość. Mimo wszystko wokalistka ma nadzieję, że obędzie się bez ingerencji chirurga i jeszcze bardziej oszczędza struny głosowe.

I tego Nataszy Urbańskiej życzymy.

RadioZET.pl/pomponik/SA