Zamknij

Natasza Urbańska pokazała 13-letnią córkę. Ale wyrosła [FOTO]

26.07.2021 09:47
Natasza Urbańska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami 13-letniej córki Kaliny. Znani rodzice rzadko pokazują latorośl w mediach społecznościowych. Tym razem Natasza Urbańska zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie córki na Instagramie. Ale wyrosła.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat tworzą zgraną parę. Małżeństwo doczekało się 13-letniej córki Kaliny. Natasza i Janusz rzadko pokazują latorośl w mediach społecznościowych. Tym razem Urbańska zrobiła wyjątek i zaprezentowała wspólną fotografię z 13-letnią córką Kaliną. Gwiazda i jej pociecha pozują w takich samych czapkach.

Zobacz też: Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Fani: "Postarzają Panią te ciemne włosy"

 Natasza Urbańska pokazała 13-letnią córkę. Ale wyrosła [FOTO]

Kilka wakacyjnych ujęć mamy i córki bardzo spodobało się fanom. Wielbiciele artystki nie mogli wyjść z podziwu, że Kalina jest już taka duża. "Matko boska, to taka duża jest już Kalina"?", to siostra Nataszy"?, "ładne kobiety i słodkie czapeczki", "jak siostry"," piękne" -zachwycali się fani.

W jednym z wywiadów Natasza Urbańska podkreśliła, że macierzyństwo przewartościowało jej życie.

„Zanim Kalina pojawiła się na świecie nie zdawałam sobie sprawy, jak macierzyństwo przewartościowuje podejście do życia. Przed jej narodzinami byłam skupiona tylko na sobie. Byłam ja i moja kariera. To też było fajne. Dążyłam do jasno określonego celu, a teraz ten cel ma dwa równoległe tory - Artystka i Matka. Rezygnuje z udziału w spektaklach, nie idę na imprezę bo chcę odrobić z córką lekcje. Czas z nią spędzony jest dla mnie największą wartością”" - mówiła Natasza Urbańska w rozmowie z magazynem "Viva!".

Warto podkreślić, że z pierwszą żoną Danutą Janusz Józefowicz ma dwoje dzieci, Kamilę i Jakuba. W 2008 roku na świecie pojawiła się Kalina - owoc miłości gwiazdora i Nataszy Urbańskiej.