Zamknij

Naya Rivera nie żyje. Przyjaciele i aktorzy "Glee" oddają jej hołd

14.07.2020 13:00
Naya Riverea
fot. magePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Naya Rivera nie żyje - informacje zostały potwierdzone, kiedy odnaleziono ciało aktorki. Teraz jej przyjaciele oraz ekipa serialu "Glee" oddała jej hołd.

Naya Rivera początkowo była uznana za zaginioną. 10 lipca 2020 media obiegła informacja o tym, że aktorka "Glee" zaginęła na jeziorze Piru, po którym wraz z synkiem pływała łódką. Niestety, po zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach, z wody wyłowiono wreszcie ciało kobiety. Śmierć gwiazdy wstrząsnęła jej rodziną oraz wszystkimi fanami "Glee". Teraz jej przyjaciele oraz aktorzy serialu postanowili oddać przyjaciółce hołd.

Naya Rivera nie żyje. Przyjaciele oddali jej hołd

Kilka osób, którym Rivera była bliska, razem, trzymając się za ręce, stanęło w ciszy w miejscu, w którym po raz ostatni aktorkę widziano żywą.

Do momentu odnalezienia ciała aktorki przyjaciele, rodzina i fani wierzyli, że wszystko zakończy się dobrze. Na instagramowym koncie gwiazdy do ostatniej chwili pojawiały się komentarze z modlitwami o to, by wróciła cała i zdrowa do domu. Niestety, modlitwy nie spełniły się, a śmierć gwiazdy wznowiła plotki o tzw. "klątwie "Glee"". Naya Rivera jest bowiem już trzecią osobą z obsady serialu, która zmarła. Ponadto, w ciągu ostatnich lat zmarło również kilka osób z ekipy realizatorskiej.

RadioZET.pl/AS