Zamknij

Nergal wrzucił do sieci swoje nagie zdjęcie. Internauci: to stopa czy penis?

Redakcja
24.10.2017 15:11
Adam Nergal Darski
fot. screen Instagram

Adam Darski, czyli Nergal, wokalista Behemota, znów zaszokował. Tym razem nie chodzi o kontrowersyjną wypowiedź a... wrzucenie do sieci gołej fotki, na której widać genitalia.

Nergal znany jest jako kontrowersyjny artysta, który lubi szokować. Jego sceniczny wizerunek oraz wypowiedzi wiele razy były mocno krytykowane - szczególnie przez środowiska konserwatywne. Sam Darski opiniami kompletnie się opiniami nie przejmuje. Tym razem skandal wywołał w całkiem nietypowy dla siebie sposób. Na Instagramie umieścił zdjęcie, które zatytułował "Stworzeniem Adama". Widać na niej samego Nergala, dotykającego lustra w geście, który znany jest z fresku Michała Anioła pod tym samym tytułem, gdzie wielki artysta zobrazował swoją wizję stworzenia Adama przez Boga. Na zdjęciu Nergala Adam stwarza sam siebie, ale jest - zupełnie jak na oryginale - jest całkiem goły.

Fotkę podpisał krótkim komentarzem, na którym zdradza, że woli poranki od wieczorów, a noc jest po to, by po godzinach w objęciach śmierci móc odrodzić się o poranku. "Energia poranków jest tym, co daje mi motywację do życia. Poranek jest dobry na seks, jedzenie i ćwiczenia" - pisze.

Co ciekawe, przyglądając się dokładnie zdjęciu, odnieść można wrażenie, że... w odbiciu lustra widać penisa Darskiego. Sam artysta wyjaśnia, że nie wie czy w lustrze widać genitalia, czy stopę. Fani też nie są pewni, jednak - sądząc po komentarzach - obstawiają tę pierwszą wersję.

RadioZET.pl/SA