Zamknij

Nic się nie stało: Nergal wydał oświadczenie w sprawie filmu. ''Wyciągnę konsekwencje'' [FOTO]

Maciej Friedrich
21.05.2020 12:49
Nic się nie stało Adam Nergal Darski wydał oświadczenie po filmie Latkowskiego
fot. Burakowski/REPORTER/ EAST NEWS

Adam 'Nergal" Darski jest jednym z celebrytów pokazanych w głośnym filmie "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego opowiadającego o rzekomej pedofilii w kręgu polskich celebrytów. Muzyk Behemoth wydał oświadczenie w sprawie. 

" Nic się nie stało" w reżyserii Sylwestra Latkowskiego zaledwie dzień po premierze potężnie namieszało w krajowym show-biznesie. Film opowiadający o rzekomej pedofilii w środowisku polskich celebrytów odwiedzających sopocki klub Zatoka Sztuki odbił się w środowisku głośnym echem. Zarówno sam obraz, jak i wyemitowana po nim debata postawiły w nie najlepszym świetle wiele polskich gwiazd. Ostro zareagowała między innymi Natalia Siwiec, Kuba Wojewódzki zapowiedział pozew przeciwko Latkowskiemu. Oświadczenie w sprawie wydał także Radosław Majdan.

Wśród celebrytów, którzy mieli odwiedzać klub, w którym rzekomo dochodziło do czynów pedofilskich, reżyser "Nic się nie stało" wymienił między innymi Adama "Nergala" Darskiego, lidera black metalowego zespołu Behemoth i byłego partnera Dody. Jego wizerunek został przedstawiony w dokumencie Latkowskiego. Muzyk zdecydował się na wydanie oświadczenia w tej sprawie, choć kazał na siebie czekać dłużej, niż inni celebryci.

 ''Nic się nie stało'' wstrząsnął światem celebrytów. "To zasługuje na więzienie"

Nic się nie stało: Nergal wydał oświadczenie dotyczące filmu Sylwestra Latkowskiego

Nergal postanowił odnieść się do powiązania go z wydarzeniami, jakie miały mieć miejsce w sopockim klubie, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu muzyka na Facebooku pojawiło się krótkie, ale konkretne oświadczenie.

- Jak się dowiedziałem, pewien „reżyser” uznał, że należy wplątać mnie w aferę kryminalną, w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje - poinformował Nergal.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Zdecydowana większość fanów lidera Behemoth stanęła za nim murem i zachęca wokalistę do ostrej reakcji.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Nic się nie stało"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF