Zamknij

Nic się nie stało: Natalia Siwiec reaguje na film Latkowskiego. Zapowiada pozwy przeciwko reżyserowi i internautom

Judyta Wanicka
22.05.2020 11:48
Natalia Siwiec komentuje "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego
fot. Instagram:@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec skomentowała film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. Miss Euro 2012 została przedstawiona w dokumencie jako częsta bywalczyni klubu Zatoka Sztuki. Modelka odpiera atak i zapowiada pozwy. 

Natalia Siwiec skomentowała głośny dokument "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, w którym przypomniano sprawę sopockiego klubu Zatoka Sztuki. W lokalu miało dochodzić do prostytucji, wykorzystywania seksualnego nieletnich i aktów pedofilii. Reżyser sugerował, że z usług mieli korzystać znani celebryci i sportowcy. W filmie zostały ukazane wizerunki m.in. Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Jarosława Bieniuka i Radosława Majdana. Pojawiła się również Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski.

Miss Euro 2012 została przedstawiona w dokumencie jako częsta bywalczyni Zatoki Sztuki i jedna z gwiazd celebryckiego środowiska, które miało mieć - jak sugeruje Latkowski - powiązania z szemraną działalnością klubu. Siwiec i Raduszewski wyjaśnili w specjalnym oświadczeniu, że ich obecność w lokalu była związana z komercyjnymi imprezami, na które byli zapraszani przez organizatorów. Stąd też mają pochodzić zdjęcia, które Latkowski wykorzystał w swoim filmie, bezprawnie - twierdzi para. 

Borys Szyc o filmie "Nic się nie stało". Pokazał wiadomości, które wymienił z Latkowskim

Nic się nie stało: Natalia Siwiec komentuje film Sylwestra Latkowskiego 

Natalia Siwiec i jej mąż stanowczo podkreślają, że nie mają nic wspólnego ze sprawą "pomorskiego łowcy nastolatek" Krystiana W. Po opublikowaniu oświadczenia modelka jeszcze raz odniosła się do afery i zapowiedziała, że zamierza spotkać się z Latkowskim w sądzie. Pozwy będą kierowane także do hejterów i wszystkich rzucających bezpodstawne oskarżenia. 

Kochani, zamieszczamy to oświadczenie, by nie odpowiadać na liczne, abstrakcyjne komentarze. Odblokowujemy możliwość komentowania, gdyż napisano i powiedziano o nas już wszystko i zwariowalibyśmy, gdybyśmy mieli się tym przejmować.

Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć! - zagroziła Siwiec.

Zwłaszcza że to często sztuczne profile i takie konta blokuję, a komentarze usuwam. Ludzie, którzy nas obserwują i znają mają oczywiście prawo do wyrażania opinii - doprecyzował Mariusz Raduszewski. 

Procesy przeciwko Sylwestrowi Latkowskiego i telewizji publicznej, w której wyemitowano "Nic się nie stało", zapowiedzieli m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Radosław Majdan, Krzysztof Zanussi i Adam "Nergal" Darski. 

Nic się nie stało: Blanka Lipińska o filmie Latkowskiego: ''Moje zdjęcia niczego tam nie wnoszą''

Zagłosuj

Oglądałeś dokument "Nic się nie stało"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw