Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nicolas Cage chce unieważnić ślub cztery dni po ceremonii

29.03.2019 13:09

Nicolas Cage raczej nie wspomina dobrze swojego czwartego ślubu. Aktor zawarł związek małżeński w Las Vegas 24 marca, a już po czterech dniach wniósł o unieważnienie małżeństwa. Świadkowie informują, że mógł być nieświadomy swojej decyzji.

Nicolas Cage chce unieważnić ślub cztery dni po ceremonii fot. Instagram:@nicolascagefans

Nicolas Cage to jeden z gwiazdorów Hollywood, który ma na swoim koncie szereg doskonałych kreacji aktorskich. Nie sposób wymienić wszystkich jego znaczących ról. Największym sukcesem Cage'a bez wątpienia był występ w „Zostawić Las Vegas”, za który otrzymał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego oraz Złoty Glob. Widzowie doskonale kojarzą go również z „Ptaśka”, „Pana życia i śmierci” czy „Con Air-Lot skazańców”.

Nicolas znany jest również z zamiłowania do pięknych kobiet. Zasłynął wieloma burzliwymi związkami, które często kończyły się w atmosferze medialnego skandalu. Z nieformalnego związku z Christiną Fulton ma syna Westona. W 1995 roku ożenił się z aktorką Patricią Arquette, jednak para w 2001 się rozwiodła. Rok później aktor poślubił córkę Elvisa Presleya, Lisę Marie. W maju 2004 roku rozwiódł się z nią, a już dwa miesiące później stanął przed ołtarzem z Alice Kim, z którą ma syna Kal-Ela. Małżonkowie byli razem przez niemal 12 lat, ostatecznie rozwiedli się w 2016 roku.

ZOBACZ: Agata Kulesza złożyła pozew od rozwód. Była ofiarą przemocy?

Nicolas Cage fot. Instagram:@nicolascagefans

Nicholas Cage chce unieważnić ślub po czterech dniach

Od kwietnia zeszłego roku Nicolas Cage spotyka się z makijażystką Eriką Koike. W mediach próżno było jednak szukać hucznych zapowiedzi na temat planowanego ślubu. Okazało się jednak, że para została połączona małżeńskim węzłem. Związek formalny został zawarty w Las Vegas 23 marca 2019 roku. Problem w tym, że hollywoodzki gwiazdor dość szybko pożałował pochopnej decyzji. Po zaledwie czterech dniach od ślubu złożył wniosek o unieważnienie małżeństwa. Jeśli nie zostanie on przyjęty, planuje rozwód ze swoją czwartą już małżonką.

Po co Cage brał ślub, skoro po kilku dniach chce się z niego wycofać? Według „Daily Mail”, powołującego się na zeznania naocznych świadków, 55-letni aktor był najzwyczajniej w świecie pijany i mógł nie mieć świadomości, na co się decyduje.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Nicolasa Cage'a?

RadioZET.pl/wp.pl/MF

Oceń
Tagi