Zamknij

Nicolas Cage chce unieważnić ślub cztery dni po ceremonii

Maciej Friedrich
29.03.2019 13:09
Nicolas Cage chce unieważnić ślub cztery dni po ceremonii
fot. Instagram:@nicolascagefans

Nicolas Cage raczej nie wspomina dobrze swojego czwartego ślubu. Aktor zawarł związek małżeński w Las Vegas 24 marca, a już po czterech dniach wniósł o unieważnienie małżeństwa. Świadkowie informują, że mógł być nieświadomy swojej decyzji.

Nicolas Cage to jeden z gwiazdorów Hollywood, który ma na swoim koncie szereg doskonałych kreacji aktorskich. Nie sposób wymienić wszystkich jego znaczących ról. Największym sukcesem Cage'a bez wątpienia był występ w „Zostawić Las Vegas”, za który otrzymał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego oraz Złoty Glob. Widzowie doskonale kojarzą go również z „Ptaśka”, „Pana życia i śmierci” czy „Con Air-Lot skazańców”.

Nicolas znany jest również z zamiłowania do pięknych kobiet. Zasłynął wieloma burzliwymi związkami, które często kończyły się w atmosferze medialnego skandalu. Z nieformalnego związku z Christiną Fulton ma syna Westona. W 1995 roku ożenił się z aktorką Patricią Arquette, jednak para w 2001 się rozwiodła. Rok później aktor poślubił córkę Elvisa Presleya, Lisę Marie. W maju 2004 roku rozwiódł się z nią, a już dwa miesiące później stanął przed ołtarzem z Alice Kim, z którą ma syna Kal-Ela. Małżonkowie byli razem przez niemal 12 lat, ostatecznie rozwiedli się w 2016 roku.

ZOBACZ: Agata Kulesza złożyła pozew od rozwód. Była ofiarą przemocy?

Nicolas Cage
fot. Instagram:@nicolascagefans

Nicholas Cage chce unieważnić ślub po czterech dniach

Od kwietnia zeszłego roku Nicolas Cage spotyka się z makijażystką Eriką Koike. W mediach próżno było jednak szukać hucznych zapowiedzi na temat planowanego ślubu. Okazało się jednak, że para została połączona małżeńskim węzłem. Związek formalny został zawarty w Las Vegas 23 marca 2019 roku. Problem w tym, że hollywoodzki gwiazdor dość szybko pożałował pochopnej decyzji. Po zaledwie czterech dniach od ślubu złożył wniosek o unieważnienie małżeństwa. Jeśli nie zostanie on przyjęty, planuje rozwód ze swoją czwartą już małżonką.

Po co Cage brał ślub, skoro po kilku dniach chce się z niego wycofać? Według „Daily Mail”, powołującego się na zeznania naocznych świadków, 55-letni aktor był najzwyczajniej w świecie pijany i mógł nie mieć świadomości, na co się decyduje.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Nicolasa Cage'a?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF