Zamknij

Nick Carter z Backstreet Boys został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Judyta Wanicka
11.10.2019 10:42
Nick Carter
fot. AP/East News

Nick Carter z Backstreet Boys został po raz drugi ojcem. Piosenkarz obwieścił dobrą nowinę na Instagramie oraz na okładce poczytnego pisma. Nick Carter zdradził płeć i imię dziecka oraz pokazał zdjęcie z żoną Lauren Kitt.

Nick Carter został ojcem już po raz drugi. 39-letni gwiazdor Backstreet Boys podzielił się dobrą nowina z fanami w mediach społecznościowych. Dziecko przyszło na świat w ubiegłą niedzielę. Nick Carter zamieścił na Instagramie rozczulające zdjęcie, na którym widać malutką rączkę chwytającą palec artysty. Kilka dni później na profilu pojawiło się zdjęcie Nicka Cartera z żoną Lauren Kitt i ich nowo narodzoną pociechą. Gwiazdor Backstreet Boys zdradził fanom, jakiej płci jest dziecko oraz jakie otrzymało imię. Carterowie pochwalili się swoim szczęściem także na okładce jednego z plotkarskich czasopism.

Nick Carter z Backstreet Boys ma córkę

Do momentu porodu fani nie wiedzieli, jakiej płci jest drugie dziecko Nicka Cartera i Lauren Kitt. Wokalista często chwalił się na Instagramie zdjęciami ciężarnej małżonki, ale nie chciał zdradzać szczegółów. Dopiero po porodzie pochwalił się fanom, że jego synek doczekał się siostrzyczki. Nick Carter opublikował na swoim profilu zdjęcie z porodówki i zamieścił wzruszające podziękowania dla żony. Przy okazji zdradził imię dziewczynki. Córka Nicka Cartera otrzymała oryginalne imię Saoirse.

Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy zapytałaś mnie, czego chcę na moje urodziny, a ja odpowiedziałem, że nic. Ale w głębi duszy wiedziałem, czego naprawdę chce. Kiedy 28 stycznia 2019 roku, kiedy wyszedłem z łazienki z tym pozytywnym testem, wiedziałem, że Saoirse będzie z nami. Chcę Ci tylko podziękować za to, że dałaś mi życie, miłość i rodzinę, której zawsze chciałem. Jesteś prawdziwym wojownikiem i kocham cię - napisał o żonie.

Saoirse Cartera już zadebiutowała na okładce poczytnego tygodnika. Nick Carter pochwalił się rodzinnym szczęściem w magazynu "US Weekly". To już drugie dziecko gwiazdora Backstreet Boys i Lauren Kitt. Trzy lata temu para powiła ana świecie syna, który otrzymała równie ciekawe imiona co jego młodsza siostra - Odin Reign.

nickcarter

RadioZET.pl/jw