Zamknij

Nicki Minaj urodziła? Fani nie mają wątpliwości [FOTO]

18.09.2020 14:22
Nicki Minaj urodziła?
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Nicki Minaj, jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek, jest w ciąży. Fani niecierpliwie czekają na informację o narodzinach dziecka gwiazdy. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie, które zdaniem wielu osób jest dowodem na to, że Nicki już została mamą.

Nicki Minaj to bez wątpienia jedna z największych gwiazd współczesnego rynku muzycznego. Światowej sławy raperka, producenta muzyczna i autorka tekstów od lat utrzymuje się w topie międzynarodowego przemysłu związanego z gatunkami pop i rap. Dosyć powiedzieć, że od początku kariery sprzedała ponad 20 milionów singli i jest pierwszą artystką mającą na koncie największą liczbę udziałów w notowaniu Billboard Hot 100. Stworzyła prawdziwe finansowe imperium, z powodzeniem radząc sobie nie tylko jako wokalistka, ale i modelka, a nawet aktorka. Uznawana jest za najlepiej zarabiającą raperkę na świecie.

Nicki przyzwyczaiła fanów do kontrowersyjnego wizerunku. Często pojawia się w bardzo odważnych, odsłaniających ciało stylizacjach, nie stroni także od medialnych skandali. Obecnie jednak postanowiła poświęcić się rodzinie, mało tego, poinformowała nawet o zawieszeniu kariery, oświadczenie jednak szybko zniknęło z jej mediów społecznościowych. Minaj w 2019 roku poślubiła producenta i rapera Kennetha Petty'ego, kontrowersyjnego twórcę, który dwukrotnie został skazany na karę więzienia. 20 lipca na profilu artystki na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Wokalistka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, ale zdaniem części fanów, jest już po porodzie.

 Nicki Minaj jest w ciąży. Ujawniła to tak, jak Beyonce [FOTO]

Nicki Minaj urodziła. Zdjęcie gwiazdy wzbudziło czujność fanów

Fani Nicki Minaj podejrzewają, że dziecko artystki już przyszło na świat, a gwiazda zwyczajnie chciała uniknąć medialnego rozgłosu. Wielbiciele raperki doszli do takiego wniosku za sprawą postu, który opublikowała mama Nicki, Carol Maraj. Nazwała ona córkę jej prawdziwym imieniem Onika, pokazała jej zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i, zdaniem fanów, zasugerowała, że Nicki już jest mamą.

- Czy jest za późno, aby opublikować #WCW? Dziękuję Dawidowu Lachapelle za uchwycenie mojego serca. Onika zawsze była tak opiekuńcza, kochająca, odważna, piękna, bogobojna i bezinteresowna. Macierzyństwo już tobie służy, bo wyglądasz pięknie! - czytamy.

Myślicie, że dziecko Minaj przyszło już na świat?