Zamknij

Nicole Bogdanowicz z serialu "Przyjaciółki" przeszła metamorfozę. Zrobiła to w szczytnym celu

Judyta Wanicka
03.10.2019 17:19
Nicole Bogdanowicz
fot. Instagram:@nicole.bogdanowicz

Nicole Bogdanowicz znana z serialu "Przyjaciółki" zaskoczyła fanów nowym wyglądem. Serialowa Julka Strzelecka wybrała się do fryzjera i mocno skróciła włosy. Okazuje się, że radykalną metamorfozą aktorka przysłużyła się szczytnej akcji.

Nicole Bogdanowicz jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd serialu "Przyjaciółki" emitowanego na antenie Polsatu. 21-letnia aktorka wciela się tam w rolę Julii, córki Ani i Pawła Strzeleckich (Magdalena Stużyńska i Bartłomiej Kasprzykowski). Nicole zdobywa coraz większą popularność także w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już prawie 30 tysięcy użytkowników. Dziewczyna, jak wiele gwiazd w jej wieku, chętnie dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. Młodziutka gwiazda właśnie pochwaliła się spektakularną metamorfozą, którą przeszła pod okiem znanego fryzjera gwiazd, Grzegorza Dużego. Okazało, że wykorzystała wizytę u stylisty, by wesprzeć szczytny cel.

Nicole Bogdanowicz z "Przyjaciółek" oddała włosy na rzecz fundacji

Do tej pory urocza gwiazda "Przyjaciółek" pojawiała się na ekranie w długich włosach. Jednak z nadejściem jesieni postanowiła radykalnie odmienić fryzurę. Nicole Bogdanowicz ścięła włosy do ramion. Na głowie aktorki pojawił się najmodniejsza fryzura sezonu - falowany bob.

Aktorka wyznała, że obcięte włosy trafią do fundacji Rak'n'Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia osób chorych na raka. Stowarzyszenie zainicjowało program "Daj włos". Dzięki akcji kobiety po chemioterapii mają szansę otrzymać za darmo perukę z naturalnych włosów. Takie peruki nie są refundowane przez NFZ, a ich ceny zwykle przekraczają możliwości finansowe wielu chorych.

Dzięki pięknemu gestowi Nicole Bogdanowicz kolejna podopieczna fundacji będzie mogła na nowo cieszyć się gęstą fryzurą. Aktorka zachęciła swoje fanki, by przy najbliższym "ostrym cięciu" również oddały włosy na peruki.

I jak Wam się podoba? Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji Rak'n'Roll i zachęcam Was do zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy. Grzegorz, you made my day, dziękuję! - napisała na Instagramie.

RadioZET.pl/jw