Zamknij

Nicole Thea nie żyje. Gwiazda YouTube'a zmarła w 8. miesiącu ciąży

20.07.2020 13:16
Nicole Thea nie żyje
fot. Instagram:@nicoletheatv

Nicole Thea zmarła, będąc w 8. miesiącu ciąży. Nieoficjalne przyczyny śmierci brytyjskiej gwiazdy YouTube'a ujawniła jej rodzina. Nicole Thea odeszła niespodziewanie w wieku 24 lat. 

Nicole Thea zmarła w 11 lipca w dramatycznych okolicznościach. 24-letnia gwiazda mediów społecznościowych, którą na Instagramie obserwowało ponad 230 tysięcy użytkowników, była w 8. miesiącu ciąży. Przyczyny śmierci Nicole Thei zostały ujawnione przez rodzinę dziewczyny w rozmowie z "Daily Mail Online". Według relacji bliskich tuż przed zgonem 24-latka skarżyła się na problemy z sercem

Nicole Thea była popularną inflencerką posiadającą profile w mediach społecznościowych oraz własny kanał na YouTube. Publikowała filmy o treściach urodowych i tanecznych oraz relacjonowała szczegóły życia ze swoim ukochanym, ghańskim tancerzem Jeffreyem Frimpongiem znanym jako Global Boga. 24-latka miała własną markę sztucznych rzęs i biżuterii. Za miesiąc Nicole Thea i jej partner mieli powitać na świecie pierwsze dziecko - synka o imieniu Reign.

Mia Austin nie żyje. Gwiazda zmarła naśladując wyzwanie z programu "Love Island"

Nicole Thea zmarła w 8. miesiącu ciąży. Jaka była przyczyna śmierci?

Informację o śmierci influencerki przekazała w sieci jej mama. - Z wielkim smutkiem przyszło mi poinformować was, że Nicole i jej syn o imieniu Reign, niestety odeszli w sobotę rano – czytamy na profilu Nicole. Rodzina ujawniła w rozmowie z "Daily Mail Online", że będąca w 8. miesiącu Nicole Thea najprawdopodobniej przeszła rozległy zawał serca. 

Skarżyła się swojemu partnerowi, że czuje ból w klatce piersiowej i plecach. Mówiła, że ma trudności z oddychaniem. To niepojęte, przecież była taka młoda. To dla nas szok, wszyscy jesteśmy wstrząśnięci jej śmiercią - powiedział wujek Nicole.

Śmierć Nicole Thei był olbrzymim zaskoczeniem dla wszystkich, którzy ją znali i obserwowali w sieci. Rodzina podkreśla, że 24-latka była wysportowana i nigdy nie skarżyła się na problemy zdrowotne. Oficjalną przyczynę śmierci Nicole Thei potwierdzi raport z sekcji zwłok. 

Posłuchaj podcastu