Zamknij

Nicole z "Top Model" cierpiała na zaburzenia odżywiania. To dlatego popłakała się po sesji w barze

14.10.2021 21:52
Nicole z "Top Model 10"
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

"W Top Model" uczestnicy pozowali w scenerii baru mlecznego. Zadanie okazało się bardzo trudne dla Nicole Akonchong. Uczestniczka wyznała, że kiedyś walczyła z zaburzeniami odżywiania i do dziś czuje się niekomfortowo w takich sytuacjach, jak ta na planie sesji z Ralphem Kaminskim.

W 7. odcinku "Top Model 10" odpadła Olga Król. Zanim jednak uczestnicy poznali decyzję jury, musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami. Jednym z nich było zrealizowanie filmu modowego. Większość modeli poradziła sobie znakomicie, w tym Nicole Akonchong, która do programu przyjechała aż z Włoch. Jednak pozowanie z rekwizytem w postaci zapiekanki przed obiektywem Ralpha Kaminskiego okazało się dla niej wyjątkowo trudne. Nagle w oczach Nicole pojawiły się łzy. Okazało się, że 19-latka ma traumatyczne doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania. 

Top Model: Olga przeprasza za swoje zachowanie w programie. Fani: "Żenujące"

Top Model 10: Nicole Akonchong cierpiała na zaburzenia odżywiania

Mająca kameruńskie korzenie Nicole, podobnie jak inni uczestnicy, pozowała w scenerii baru mlecznego. Wystylizowana w błyszczący kombinezon i szpilki usiadła na blacie i udawała, że delektuje się zapiekanką. Cały czas starała się zachowywać jak profesjonalna modelka, lecz kolejne duble z jedzeniem wywoływały u niej coraz większy dyskomfort. 

Chciałam już stamtąd wyjść, jak słyszałam ciągle "dubelek", "jeszcze raz dubelek" - skomentowała w offie. 

Nicole wyznała przed Michałem Pirógiem i Ralphem Kaminskim, że kiedyś zmagała się z zaburzeniami odżywiania i takie sytuacje, jak ta na planie niezmiernie ją stresują. 

Po prostu nie lubię, jak ludzie gapią się na mnie, kiedy coś jem - powiedziała ze łzami w oczach. 

19-latka otarła się o poważną chorobę. Ciągłe ataki głodu przeplatane prowokowaniem wymiotów doprowadziły ją na skraj wytrzymałości.

Byłam bardzo blisko takiej dosyć poważniejszej choroby. Miałam ataki, gdzie wszystko jadłam. Mogłam jeść makaron, później frytki, jakieś ciasteczka i potem próbowałam wymiotować. Nawet jak czułam, że jestem pełna, to dalej jadłam. Ludzie tego nie rozumiejąPrzyszedł taki moment, że po prostu zdałam sobie sprawę, że ja już nie żyłam. To było takie męczące życie. To jest jednak choroba, która może prowadzić nawet do śmierci. Ja sobie zdałam z tego sprawę, że chcę żyć, jednak. Trudno jest o tym mówić, ale taka jest prawda - wyznała smutno Nicole.

Ralph Kaminski postanowił przeprosić Nicole za to, że w sesji naraził ją na dyskomfort. Niemniej modelka wypadła w filmie rewelacyjnie i przeszła do kolejnego odcinka. 

Ralph Kaminski w teledysku "Tata". W klipie wystąpiła najstarsza polska drag queen [WIDEO]