Zamknij

Nie czas umierać: Członkowie rodziny królewskiej na premierze. Kreacja księżnej Kate zachwyca [FOTO]

29.09.2021 13:41
Rodzina królewska
fot. JACK HILL/AFP/East News

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej pojawili się na światowej premierze filmu "Nie czas umierać", która odbyła się we wtorek 28 września. Szczególną uwagę zebranych przykuła stylizacja księżnej Kate. Wiele osób porównuje żonę księcia Williama do sławnych "dziewczyn Bonda".

Brytyjska rodzina królewska uczestniczyła w światowej premierze "Nie czas umierać", czyli kolejnej produkcji z serii filmów o Jamesie Bondzie. Długo wyczekiwany pierwszy seans filmu odbył się we wtorek 28 września w słynnej londyńskiej sali koncertowej Royal Albert Hall. Produkcja miała pojawić się w kinach już w kwietniu 2020 roku, jednak napotkała wiele problemów - największym okazała się pandemia COVID-19, przez którą działalność kin została zawieszona na wiele miesięcy.

Podczas premiery na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć gwiazdy związane z produkcją, m.in. odtwórcę roli agenta 007 Daniela Craiga czy wokalistkę Billie Eilish, która nagrała piosenkę do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Nie zabrakło również członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy z zaangażowaniem śledzą przygody agenta Jej Królewskiej Mości.

Brytyjska rodzina królewska na premierze "Nie czas umierać". Księżna Kate zachwyciła wszystkich

Na premierze "Nie czas umierać" pojawili się książę Karol z księżną Camillą, a także książę William i księżna Kate. To właśnie Kate Middleton skradła uwagę wszystkich zebranych. Żona wnuka królowej Elżbiety II pojawiła się w pięknej, złotej kreacji od Jenny Packham. Jej mąż postawił natomiast na elegancki, czarny smoking. Urodę Kate Middleton miał skomplementować Daniel Craig, odtwórca roli agenta 007.

- Wyglądasz prześlicznie - powiedział do księżnej podczas premiery, co zarejestrowały kamery.