Zamknij

Niezwykłe szczegóły życia księżnej Diany. Musiała obcinać włosy w tajemnicy!

Redakcja
26.06.2018 14:50
Lady Diana
fot. Steve Back / Daily Mail / Rex Fe/EAST NEWS

Nawet wiele lat po śmierci księżnej Diany jej osoba nie przestaje interesować. Co pewien czas na jaw wychodzą ciekawe szczegóły z jej życia. Niektóre są zaskakujące. Właśnie osobisty fryzjer księżnej zdradził nietypową informację.

Wielu obserwatorom życia członków rodziny królewskiej wydaje się niekiedy, że takie życie jest proste, nie trzeba się o nic martwić, bo wszystko jest w zasięgu ręki (i portfela). Niestety to, jak jest w rzeczywistości, jest dalekie od bajek o królewnach i królewiczach. Niekiedy zwyczajnie jest bardzo trudno.

O tym, że Lady Di bardzo doskwierało pałacowe życie, wiadomo od dawna. Księżna nie mogła znieść ciągłego zainteresowania i śledzenia jej wszystkich poczynań. Teraz osobisty fryzjer księżnej zdradził, że... nie mogła ona nawet normalnie obciąć włosów. Richard Daltomn wyjaśnił, że każda zbyt nagła i radykalna zmiana w wyglądzie Diany nie była mile widziana i wręcz wywoływała szok w mediach. Z tego powodu księżna zmuszona była obcinać włosy... po kilka milimetrów. Dodał, że jeśli efekt był zbyt widoczny, natychmiast zdjęcia „nowej fryzury” lądowały na pierwszych stronach gazet. A to nie podobało się rodzinie królewskiej. Fryzjer często więc gościł w pałacu i co kilka dni podcinał kosmyki Diany.

Daltomn dodał też, że samo układanie fryzury Diany był trudne, bo musiał to robić tak, by spray utrwalający przypadkiem nie pokrył drogocennej tiary.

– Ludzie nie zdają sobie sprawy z rangi i znaczenia tiary. To klejnot koronny, który musi być szanowany i chroniony. Trzeba być bardzo ostrożnym i delikatnym, a absolutnie żaden lakier do włosów ani produkt do stylizacji nie może dotykać kamieni – wyjaśnił.

RadioZET.pl/DailyMail/SA