Zamknij

Nikkie Tutorials dokonała coming out'u. Znana youtuberka jest transseksualna

Patrycja Chudolińska
14.01.2020 11:54
Nikkie Tutorials
fot. Instagram/nikkietutorials

Nikkie Tutorials, znana youtuberka branży make-up z ponad 12-milionową publicznością, dokonała coming out'u. Celebrytka przyznała, że jest transseksualną kobietą.

Nikkie Tutorials dokonała coming out'u

Nikkie Tutorials to jedna z najbardziej rozpoznawalnych youtuberek makijażowych na świecie. Holenderska influencerka zdradziła w ostatnim filmie, że jest osobą transpłciową.

- Nagrywanie tego jest przerażające, ale także niezwykle wyzwalające (...) Chcę wam opowiedzieć o tej części mnie już od bardzo dawna, ale nigdy nie mogłam znaleźć na to odpowiedniej pory (...) Urodziłam się w złym ciele. Oznacza to, że jestem transseksualna (...) Jestem Nikkie. Jestem sobą, bez żadnych innych etykiet. Jeśli chcecie etykiety - tak, jestem transseksualna. Ale na koniec dnia, przede wszystkim jestem sobą - zdradziła w filmie nazwanym "I'm coming out".

Nikkie przyznaje, że nigdy nie czuła się chłopcem. Już w dzieciństwie twierdziła, że jest kobietą. Youtuberka podziękowała swoim rodzicom i nauczycielom, którzy akceptowali ją i wspierali w trudnych chwilach. Gwiazda zaczęła kurację hormonalną w wieku nastoletnim, a po ukończeniu 19 lat zdecydowała się na operacyjną korektę płci.

Znana youtuberka jest transseksualną kobietą

Nikkie de Jager, bo tak naprawdę nazywa się influencerka występująca pod pseudonimem Nikkie Tutorials, zdradziła, że została w pewien sposób zmuszona do ujawnienia swojej przeszłości. Inna osoba szantażowała, że zdradzi prasie jej historię. Nikkie chciała jednak dokonać coming out'u na własnych warunkach. Fani są szczęśliwi, że była z nimi tak bardzo szczera. W komentarzach wspierają ją, życzą szczęścia i dzielą się własnymi doświadczeniami.

- Jesteś bardzo odważna i inspirująca. Dziękujemy, że powiedziałaś nam prawdę! Kochamy cię.

- Jestem z ciebie taka dumna. Jesteś silna! Kocham, kocham.

- Przesyłam ci ogrom miłości!

- Bądź zawsze taka, jaka jesteś Nikkie. Jesteś wyjątkowa, stanowisz inspirację dla większości z nas.

Gwiazda internetu od 2018 roku jest w związku z mężczyzną imieniem Dylan. W 2019 roku para zaręczyła się podczas wakacji we Włoszech.

Zagłosuj

Oglądasz filmy Nikkie Tutorials?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh