Zamknij

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa są razem? Aktor skomentował doniesienia

26.08.2020 16:03
Nikodem Rozbicki
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa znów przykuwa uwagę mediów. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" oraz filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została przyłapana przez paparazzi podczas romantycznego momentu z chłopakiem. Według doniesień, jej nowym partnerem jest aktor Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Plotki o związku aktorów pojawiały się już wcześniej. Pod koniec 2019 roku gwiazda "Rodzinki.pl" oraz filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" rozstała się z poprzednim chłopakiem, Aleksandrem Baronem. Choć muzyk szybko wpadł w ramiona Blanki Lipińskiej, aktorka od tamtego czasu pozostawała singielką. W mediach co jakiś czas pojawiały się plotki o nowych romansach Julii Wieniawy, jednak żadna oficjalnie się nie potwierdziła.

21-latka postanowiła skupić się na swojej pracy i dalszym rozwijaniu kariery. W poznawaniu nowych osób nie pomogła także kwarantanna związana z wybuchem pandemii koronawirusa. Wieniawa nie miała zbyt wielu okazji do nawiązywania kolejnych miłosnych relacji. Ostatnio jednak czujni paparazzi przyłapali ją w objęciach Nikodema Rozbickiego. Choć para zna się od dawna do tej pory byli tylko przyjaciółmi. Czyżby coś się zmieniło?

Zobacz także: Julia Wieniawa w kontrowersyjnej kreacji na weselu. Pasuje do okazji? [FOTO]

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem? Aktor komentuje

Choć Julia Wieniawa na razie milczy na temat nowej relacji, Nikodem Rozbicki postanowił odnieść się do plotek pojawiających się w mediach. W rozmowie z "Plejadą" przyznał, że... na ten moment nic nie zdradzi.

- Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem - stwierdził aktor.

Myślicie, że Julia Wieniawa także skomentuje zdjęcia zrobione przez fotoreporterów?