Zamknij

Nikodem Rozbicki pokazał młodszego brata. "Jak dwie krople wody" [FOTO]

21.09.2021 11:52
Nikodem Rozbicki
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Nikodem Rozbicki jak większość młodych gwiazd chętnie pokazuje kadry ze swojego życia na Instagramie. Oprócz fotografii z ukochaną - Julią Wieniawą, Rozbicki prezentuje też ujęcia projektów zawodowych, w których bierze udział. Tym razem aktor pokazał swojego brata, z którym wystąpił razem w teledysku.

Nikodem Rozbicki korzysta z uroków Instagrama. Gwiazdor chętnie prezentuje się ze swoją dziewczyną - Julią Wieniawą, z którą również bierze udział w zawodowych projektach. Do tej pory Rozbicki nie pokazywał swojej rodziny w mediach społecznościowych. Tym razem zrobił wyjątek i zaprezentował młodszego, 19-letniego brata, z którym wystąpił razem z teledysku.

Zobacz też:  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się na Morskim Oku. Zdjęcie oburzyło internautów

Nikodem Rozbicki pokazał młodszego brata. "Jak dwie krople wody" [FOTO]

"Zrobiliśmy klip. Premiera w październiku" - napisał podekscytowany Nikodem, oznaczając w instagramowym poście brata Tymoteusza. "Jesteście jak dwie krople wody" - zachwyciła się jedna z fanek. Warto dodać, że Nikodem Rozbicki ma również starszego brata - Bartosza.

Nikodem Rozbicki zadebiutował na małym ekranie, grając w m.in. serialu "Ojciec Mateusz"  i "Prawo Agaty". W 2015 roku zagrał Bartka, jednego z głównych bohaterów serialu "Powiedz tak". Szerszej publiczności Rozbicki dał się też poznać z seriali "Singielka" oraz "Nie rób scen". W 2016 roku Nikodem Rozbicki uczestniczył w 5. edycji "Tańca z gwiazdami". W parze z Agnieszką Kaczorowską odpadł w siódmym odcinku. Prywatnie Nkodem Rozbicki jest w szczęśliwym związku z Julią Wieniawą.