Zamknij

Top Model: co się dzieje z Michałem Baryzą? Uczestnik zasłabł za kulisami „Ninja Warrior”

Judyta Wanicka
15.10.2019 12:38
Michał Baryza
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Michał Baryza zasłabł na planie „Ninja Warrior”. Uczestnik znany z 4. edycji „Top Model” wziął udział w nowym programie Polsatu. W odcinku finałowym niespodziewanie zesłabł za kulisami. Natychmiast wezwano do niego pomoc medyczną. Czy Michał Bryza ma problemy ze zdrowiem? Model komentuje zdarzenie.

Michał Baryza zasłabł na planie „Ninja Warrior”

Finałowy odcinek „Ninja Warrior” okazał się dla uczestników morderczym wyzwaniem. Zadania, jakie pojawiły się w show, potrafiły wykończyć nawet takich herosów jak uczestnik „Top Model”. Okazało się, po jednym z etapów rywalizacji Michał Baryza zasłabł za kulisami „Ninja Warrior”. 27-latek kompletnie opadł z sił. Na planie natychmiast zjawili się ratownicy medyczni, którzy podali uczestnikowi maskę tlenową. Potem Michałem zajął się fizjoterapeuta.

Michał Baryza na szczęście szybko doszedł do siebie. Nagłą niemoc tłumaczy wycieńczeniem organizmu po zabójczej walce na torze.

Mało pamiętam, odcięło mnie po prostu tlenowo – cytuje zawodnika portal JasrząbPost. Nie zemdlałem, ale czułem się już tak wypompowany, że nie byłbym w stanie sam zejść do szatni. Wiem, że jako sportowiec powinienem sam zejść, ale tak się czasami dzieje. Wycieńczenie organizmu bardzo duże. Pamiętam, że mi się noga poślizgnęła trochę. Wiedziałem, że nie mogę odpuścić. Nie pamiętam, ile miałem czasu – mówił w rozmowie z portalem.

Michał Baryza z „Top Model” zawalczy w finale „Ninja Warrior”

Michał Baryza zdobył popularność dzięki udziałowi w 4. edycji „Top Model”. Udało mu się dotrzeć aż do finału, lecz ostatecznie przegrał z Osi Ugonoh. Już wtedy robił wrażenie umięśnionym ciałem i doskonałą tężyzną fizyczną. Uczestnik jest z wykształcenia fizjoterapeutą, w dodatku lubi uprawiać sport i dbać o kondycję. Nic dziwnego, że gdy tylko pojawiła się możliwość zaprezentowania swoich możliwości w programie „Ninja Warrior”, model zgodził się bez wahania.

W show prowadzonym przez Aleksandrę Szwed uczestnicy muszą mierzyć się z wymagającym torem przeszkód, co wymaga nie lada siły i sprytu. Do finału trafiło 24 zawodników, w tym faworyt wielu widzów – Michał Baryza.

Chylę czoła, przed każdym zawodnikiem, który dostał się do finału – napisał na Instgramie model. Każdy z Was włożył w to całe swoje serce i to zobaczy miliony Polaków. Bądźcie z siebie dumni, to wielka sztuka dotrzeć do tego etapu, w którym jesteście. Mimo że rywalizowaliśmy ze sobą, to większość była w ciągłym uśmiechu i szacunku do drugiego. Były to jeden z najtrudniejszych torów przeszkód, jakie miałem możliwość przetestować w życiu – wyznał fanom Micha Baryza. 

Odcinek finałowy „Ninja Warrior” zostanie wyemitowany we wtorek, 15 października, o godzinie 20:10 w Polsacie.

RadioZET.pl/jw