Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nosowska już znudziła się Instagramem? Skasowała wszystkie filmiki

02.10.2018 13:08

Katarzyna Nosowska od ponad roku publikowała na Instagramie zabawne filmiki z hashtagiem #ajazemjejpowiedziala, w których żartowała z różnych codziennych sytuacji, celebryckiego życia i siebie samej. Teraz niespodziewanie usunęła wszystkie posty i pozostawiła tylko jeden.

Katarzyna Nosowska fot. Instagram screen

Czyżby Katarzyna Nosowska już znudziła się swoim instagramowym życiem? Wokalistka od ponad roku publikowała tam zabawne, krótkie filmiki, w których żartowała z absurdów otaczającego ją świata i show-biznesu. Dosyć stonowana i skrywająca swoje prywatne oblicze gwiazda dała się poznać jako bardzo dowcipna osoba z dużym dystansem do siebie i świata i wyrazistym poczuciem humoru. Jej filmiki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a artystce na Instagramie przybyło wielu śledzących.

Katarzyna Nosowska usunęła posty z Instagrama

Teraz jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich. Niespodziewanie usunęła wszystkie swoje filmiki! Pozostawiła tylko jeden post:

Co to oznacza? Wielu fanów jest rozczarowanych.

„No cóż.. szkoda, było zabawnie.. Ale i tak kocham”.

„No co to jakieś jaja, rozkochać,zawrócić w głowie i zostawić? I z czego mam się w tym smutnym jak twarz Poniedzielskiego życiu cieszyć?”

„Pani Kasia przestraszona ilością followersów powiedziała »BASTA«, bo myślała, że nas wszystkich trzeba będzie do domu zaprosić” – piszą komentujący.

Co dalej z zabawnymi filmikami Nosowskiej?

Co oznacza tak nagłe zniknięcie filmików i pozostawienia tylko grafiki z wymownym napisem „basta”? Rozwiewamy wątpliwości. Artystka zdecydowała się na taki krok w związku ze zbliżającą się premierą jej płyty, zatytułowanej właśnie „Basta”. Krążek ukaże się 12 października.

Jedni cieszą się nadchodzącą premierą, inni nie kryją rozczarowania, że Nosowska zdecydowała się na taką właśnie promocję płyty.

„I dobrze że koniec tych coraz głupszych tekstów i żenującego poczucia humoru. Na początku to było śmieszne, ale z czasem było coraz gorzej. Co nie zmienia faktu, że potraktowanie obserwujących jak trampoliny do promocji, a potem bez słowa zostawienie ich i zmienienie strategii jest słabe” – napisała internautka.

„Wygląda jakby posty były tylko promocją płyty? Albo książki, albo jednego i drugiego” – dodaje inna.

Co więcej, pojawia się wiele deklaracji od osób, które śledziły Nosowską (a niektóre nawet pojawiły się na Instagramie) tylko z powodu jej śmiesznych filmików.

„Jeśli to »na prawdziwo« to fatalna decyzja. Poczekam jeszcze chwilę i spadam”.

Zawiedzionym pozostaje liczyć na to, że posty będzie można przywrócić i nie zostały bezpowrotnie z portalu skasowane.

RadioZET.pl/SA

Oceń