Zamknij

Nowa "dziewczyna Wojewódzkiego" ujawniła się. To była Miss i znajoma znanego aktora

Judyta Wanicka
16.09.2019 16:11
Kuba Wojewódzki
fot. Agnieszka Sniezko/EASTNEWS

Kuba Wojewódzki pochwalił się w programie, że ma nową dziewczynę, która jest od niego młodsza o 34 lata. W sieci pojawiły się informacje, że dziennikarz związał się z Martą Ziębakowską, byłą sympatią Macieja Musiała. Ile w tym prawdy? Sporo zdradza wypowiedź głównej zainteresowanej. Zobaczcie, jak była miss skomentowała doniesienia o relacji z Wojewódzkim.

Kim jest nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego: Marta Ziębakowska?

W ostatnim odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki zdradził Agacie Kuleszy, że ma nową dziewczynę. Według relacji dziennikarza, jego nowa wybranka ma 22 lata i studiuje medycynę. W sieci natychmiast pojawiły się plotki na temat nowego związku showmana. Po publikacji portalu Plotek, który jako pierwszy ujawnił romans Króla TVN-u, 22-letnia bohaterka miłosnej afery sama ujawniła się na Instagramie. Dzięki temu udało się dowiedzieć, że młodziutka dziewczyna Wojewódzkiego to była Miss Ziemi Łódzkiej Marta Ziębakowska.

Jak podaje Plotek, 22-lata jest studentką piątego roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Poza nauką zajmuje się modelingiem i ma na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności. W Wyborach Miss Polski 2017 zdobyła wysokie miejsce. Co ciekawe, urodziwa Marta pojawiła się kiedyś na zdjęciach z gwiazdorem "Rodzinki.pl", Maciejem Musiałem.

Kuba Wojewódzki spotyka się z byłą dziewczyną Macieja Musiała?

Modelka sama postanowiła skomentować doniesienia o związku z Kubą Wojewódzkim. Na Instastory zamieściła screen jednej z publikacji i opatrzyła go krótkim, lecz wymownym wpisem. Podkreśliła w nim, że dziennikarz TVN-u jest tylko jej dobrym kumplem.

Profil 22-latki nie jest już widoczny dla nikogo poza jej znajomymi. Jedak śliczną modelkę nadal można podziwiać na zdjęciu sprzed dwóch lat, na którym pozuje z Maciejem Musiałem. Oboje pojawili się na ślubie Katrin Kargbo, blogerki i mistrzyni świata w karate tradycyjnym. Czy to oznacza, że Musiał i łódzka miss byli kiedyś parą? Modelka zgasiła te spekulacje zaraz po imprezie.

Nie, ja i Maciek nie jesteśmy parą, poznaliśmy się na sobotnim weselu i po prostu zrobiliśmy zdjęcie - powiedziała Plotkowi.

Nie jest zatem prawdą, że Kuba Wojewódzki poderwał byłą dziewczynę Macieja Musiała. Jednak komentarz modelki z Instastory potwierdza jedno: na pewno łączy ją z dziennikarzem przyjacielska relacja.

Zagłosuj

Związalibyście się z kimś dużo młodszym od siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw