Zamknij

Nowe informacje o stanie zdrowia Daniela Olbrychskiego. Stracił w wypadku 5 zębów

Patrycja Chudolińska
04.12.2019 16:41
Daniel Olbrychski
fot. Michal Wozniak/East News

Daniel Olbrychski dwa tygodnie temu miał wypadek. Choć wydarzenie początkowo wyglądało groźnie, bliscy aktora szybko uspokoili fanów. Teraz w mediach pojawiły się całkiem nowe informacje o stanie zdrowia Olbrychskiego.

Daniel Olbrychski miał wypadek

Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze. W jadącego dwukołowcem aktora uderzył samochód. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach udzielili mu pomocy na miejscu, a następnie gwiazdor został przewieziony do szpitala. Choć wypadek mógł skończyć się bardzo źle, żona aktora zapewniła, że skończyło się tylko na kilku otarciach i założeniu opatrunku.

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - przekazała Krystyna Demska-Olbrychska, żeby uspokoić fanów.

Nowe informacje ws. zdrowia Daniela Olbrychskiego

W środę media obiegła informacja, że skutki wypadku były dużo bardziej dotkliwe. Znajomy aktora w rozmowie z "Super Expressem" wyznał ponoć, że Daniel stracił w wypadku 5 przednich zębów.

Na szczęście ma już uzupełnione braki - przekazał przyjaciel gwiazdora.

Krystyna Demska-Olbrychska po raz kolejny uspokoiła fanów jej męża.

Daniel uśmiecha się, ma wszystkie zęby. Miał wielkie szczęście. Nic nie złamał. Miał coś wyłamanego, ale w klinice natychmiast wszystko mu odbudowano. Nie była to taka strata, żeby miał zabieg chirurgiczny, bo nie miał nawet znieczulenia - przyznała w rozmowie z dziennikarzami "Plejady".

Aktor otrzymał specjalistyczną opiekę w prywatnej klinice na warszawskim Żoliborzu. Jego żona była bardzo zdziwiona tym, co przeczytała dziś w mediach.

Mnie to zdumiewa tylko, jak czytam takie wiadomości. Jest wszystko w porządku - stwierdziła.

Życzymy Danielowi Olbrychskiemu dużo sił i zdrowia!

RadioZET.pl/PCh