Zamknij

OK to..: Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych

27.08.2020 12:21
OK to..: Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

OK to..  Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 2000 złotych.

OK to.. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 2000 złotych.

OK to.. [PYTANIE Z MILIONERÓW ZA 2000 ZŁOTYCH ]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: OK to..  Uczestnik miał do wyboru cztery warianty:

A. Niehalo

B. Niekulawo

C. Niedobrze

D. Nieelegancko

Uczestnik poprosił o koło ratunkowe 50 na 50. Komputer pozostawił odpowiedzi B i D. Gracz poprosił jeszcze o pytanie do publiczności. Widzowie w większości wybrali odpowiedź B. Uczestnik po chwili zastanowieniu zaznaczył odpowiedź B. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - OK to.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to "niekulawo". Uczestnik wygrał dwa tysiące złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB