Zamknij

Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? [MILIONERZY]

13.08.2020 10:30
Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 250 tys. złotych.

Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 250 tys. złotych.

Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie, choć jedna z proponowanych wydawała mu się najbliższa prawidłowej. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. poczdamskiej 

B. w Casablance 

C. jałtańskiej 

D. w Teheranie

Uczestnik nadal miał do wykorzystania jedno koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Obrady której z konferencji II wojny światowej toczyły się w radzieckiej ambasadzie?", to właśnie D. Uczestnik wygrał 250 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl