Zamknij

Odeta Moro pokazała zdjęcia z baby shower. Wkrótce rodzi

Redakcja
16.07.2018 08:04
Odeta Moro babyshower
fot. Instagram

Odeta Moro już niebawem urodzi swoje drugie dziecko – syna Lwa. Dziennikarka jest w zaawansowanym stadium ciąży, dlatego przyjaciółki urządziły jej baby shower.

Już niebawem Odeta Moro i jej partner Konrad Komornicki powitają na świecie swojego synka Lwa. Co jakiś czas na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiają się fotki z coraz większym brzuchem. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Przyjaciółki gwiazdy doszły do wniosku, że najwyższy czas na baby shower i zorganizowały dla Moro przyjęcie niespodziankę. Zaskoczona Odeta pochwaliła się zdjęciami na Instastory.

„Wczorajszy dzień był wielkim słodkim zaskoczeniem! Mimo wakacji i wyjazdów, duża grupa najbliższych mi niewiast, oczekiwała mnie, po powrocie z Sopotu. Mój dom zamieniły w błękitny raj, a stoły ugięły się pod wyśmienitymi bezami i ciastami własnej roboty. Aby wszystko odbyło się w tajemnicy przede mną, przyjęły robocze kryptonimy np. Moniki zamieniły się w Wandy! Obdarowana prezentami, własnoręcznie wydzierganymi sweterkami, nakarmiona i upojona bezalkoholowym szampanem zasnęłam jak dziecko. Dziś widzę,że To nie był sen tylko przeurocze przyjęcie zorganizowane na najwyższym poziomie” – napisała Moro przy jednym ze zdjęć.

Na fotkach pokazała wspólne zdjęcia z przyjaciółkami i pochwaliła się uroczymi prezentami – ozdobnym smoczkiem i ręcznie robionym sweterkiem.

RadioZET.pl/SA