Zamknij

Odeta Moro pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wspomina swoją maturę [FOTO]

05.05.2021 08:40
Odeta Moro
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Odeta Moro wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Gwiazda opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie sprzed lat, gdy zdawała maturę. Dziennikarka wsparła też tegorocznych maturzystów.

Odeta Moro postanowiła powspominać maturalne czasy. Z tej okazji dziennikarka zamieściła zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką i zdawała egzamin dojrzałości. Jak zdradziła w opisie do zdjęcia, gorący czas matur odreagowywała beztroskim plażowaniem i opalaniem się.

Zobacz też: Kasia Burzyńska została mamą. Prezenterka TVP 2 urodziła córeczkę

 Odeta Moro pokazała gorące zdjęcie z młodości w bikini. Tak wspomina swoją maturę [FOTO]

"Matura!!! Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu.... Gorący czas, który jako dziewczyna z Mazur mogłam odreagować tylko plażingiem...
W tle mój pierwszy samochód! Czerwona strzała północy... zawiózł mnie wszędzie, psując się w najmniej odpowiednim momencie... taki powiew wolności!
A tak na serio! Maturzyści trzymam za Was kciuki" - podkreśliła dziennikarka.

Na zdjęciu gwiazda pozuje w czarno-złotym bikini, które po latach wcale nie wyszło z mody. Fani w komentarzach porównali Odetę do m.in. Jodie Foster.

"Świetne zdjęcie. Widać charakter" - komentowali.

Odeta Moro zawodowo związała się z dziennikarstwem i mediami. Jest również prezeską Fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo" oraz autorką i organizatorką akcji „Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko” skierowanej do kobiet w ciąży i młodych rodziców. Jest pomysłodawczynią i wydawczynią płyty z bajkami dla dzieci "Bajki w trasie i na czasie"

Brała udział w telewizyjnych programach rozrywkowych tak jak m.in. "Celebrity Splash!" oraz "Agent - Gwiazdy". Prywatnie jest mamą dwójki dzieci: córki Soni i syna Lwa.