Zamknij

Odmieniona i odmłodzona Uma Thurman. Przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Sylwia Wamej
29.03.2019 15:29
Uma Thurman
fot. Instagram.com/ Uma Thurman

Uma Thurman skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej? Ostatnie zdjęcia aktorki sugerują, że 48-letnia gwiazda wygląda młodziej i gładziej niż jeszcze kilka lat temu.

Uma Thurman skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej?

Rzadko która gwiazda nie decyduje się na zabiegi poprawiające urodę. Aktorki w średnim wieku, chcąc zatrzymać młodość, spędzają wiele godzin w gabinetach medycy estetycznej. Tym razem najwyraźniej młodość za wszelką cenę dopadła Umę Thurman.

48-letnia aktorka zawsze lubiła naturalność, jednak porównując jej zdjęcia aktualne i sprzed kilku lat, można dostrzec, że gwiazda postanowiła się nieco odmłodzić w gabinecie medycyny estetycznej. Różnica była widoczna, gdy Uma Thurman pozowała na ściance Festiwalu International Series Mania, na którym promowała nowy serial ze swoim udziałem, „Chambers”. Choć wyglądała pięknie i elegancko, widać, że jej twarz jest wyraźnie gładsza i młodsza niż kilka lat temu.

W tym tygodniu holllywoodzka aktorka gościła na rzymskiej gali David di Donatello, podczas której wręczono jej specjalną nagrodę za całokształt twórczości. „Chambers” to nowy obraz udziałem Umy Thurman, w którym jej bohaterka – młoda kobieta zgłębia tajemnice otaczające dawcę serca ratującego jej życie. Im bliżej do odkrycia prawdy o nagłej śmierci jej dawcy, tym bardziej zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłego mężczyzny.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW