Zamknij

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje

Sylwia Wamej
22.01.2020 10:01
Oficer Wiesiek
fot. Facebook.com/Oficer Wiesiek

Oficer Wiesiek z programu "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. O śmierci uczestnika programu Polsatu poinformowano na Facebooku. Mężczyzna zmarł 12 stycznia.

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje

Oficer Wiesiek z programu "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. Mężczyzna zmarł 12 stycznia, a informacja o tym, że nie żyje, pojawiła się na jego Facebooku.

"W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia. Będzie nam ciebie brakowało..." - czytamy na Facebooku uczestnika "Chłopaki do wzięcia".

Pogrzeb Oficera Wieśka odbył się w piątek, 16 stycznia w kościele w Józefowie. Oficer Wiesiek jest kolejnym uczestnikiem programu, który w ostatnim czasie stracił życie. W sierpniu 2019 roku zmarł pan Stanisław. Nie żyje też Roman Paszkowski, znany jako "Napoleon".

Fani są wstrząśnięci śmiercią Oficera Wieśka

Fani są zasmuceni i wstrząśnięci śmiercią Oficera Wieśka.

"I się nie doczekał miłości Wyrazy współczucia dla znajomych i bliskich", " wielka Szkoda nie będzie już przygód oficera Wieśka był Niezastąpiony. R.I.P" - pisali fani.

Oficer Wiesiek z programu "Chłopaki do wzięcia" był mieszkańcem Józefowa, niedaleko Zamościa. Pseudonim "Oficer" zawdzięczał mundurowi, który bardzo często lubił nosić. Wiesiek prowadził też swój kanał na YouTube.

RadioZET.pl/SW