Zamknij

Ojciec Małgorzaty Rozenek o Kindze Rusin: „Nie może pochwalić się rozumem”

Redakcja
14.09.2018 12:36
Kinga Rusin
fot. Instagram

Kolejny głos w sporze Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Tym razem swoje zdanie wyraził ojciec tej drugiej. Zarzuca Rusin, że jeśli uważa, że jego córka jest skłonna krzywdzić zwierzęta, to „nie może pochwalić się rozumem”.

Po kilku mocnych wypowiedziach Kingi Rusin głos w sporze z Małgorzatą Rozenek postanowił zabrać ojciec tej drugiej. W wypowiedzi dla „Faktu” stwierdził, że Rusin rozdmuchała sprawę, bo chciała wypromować swoją niszową markę.

„Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa” – stwierdził w wypowiedzi dla „Faktu” ojciec Rozenek-Majdan. Dodaje też, że jego córka nie mogłaby skrzywdzić żadnego stworzenia.

„Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, m.in. kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem” – twierdzi.

Czy na tym zakończy się ta burzliwa sprawa? Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek, która po próbie zdyskredytowania Rusin na Instastory nie publikowała już żadnych nowych komentarzy, postanowiła po prostu nie udzielać się więcej w sporze i pozwolić mu samoistnie wygasnąć. Nie wiadomo jednak, jak dalej zdecyduje się działać Kinga Rusin, która – przypomnijmy wszystkim – została jako pierwsza zaatakowana, kiedy Małgorzata Rozenek wytknęła jej, że zbija kapitał na rzekomej trosce o dobro zwierząt.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kindze Rusin. Tego się nikt nie spodziewał

Komentujący, stający po stronie Małgorzaty Rozenek, zauważają, że nie ona pierwsza została twarzą marki Avon, ale tylko ona została tak mocno oceniona przez Kingę Rusin, która „szuka rozgłosu”. Nietrudno jednak zauważyć, że żadna z wcześniejszych przedstawicielek wspomnianej marki nie zaatakowała Rusin, natomiast sugestie, że osoba tak znana jak właśnie Rusin robi to dla rozgłosu, po prostu „nie trzymają się kupy”.

Niezależnie jednak od tego, co można zarzucić i Kindze Rusin, i Małgorzacie Rozenek, medialny spór spowodował ożywienie dyskusji na temat testowania kosmetyków na zwierzętach. Wiele osób dzięki temu dowiedziało się, że kosmetyki nie muszą być testowane na zwierzętach, bo istnieje wiele metod alternatywnych. Wcale nie są też droższe i nie trzeba wiele, by je znaleźć, bo dostępne są w popularnych drogeriach. Ponadto w ostatnich dniach wzrosło zainteresowanie listami producentów kosmetyków, którzy testują i nie testują na zwierzętach.

Zobacz także

Miejmy nadzieję, że dzięki temu korzyść odniosą zwierzęta – bo o nie przecież tu chodziło.

RadioZET.pl/Fakt/SA