Zamknij

Ojciec Meghan Markle nie przyjedzie na ślub księcia Harry'ego i Meghan?

Redakcja
15.05.2018 11:39
Meghan Markle
fot. Archiwum Radia ZET

Ojciec Meghan Markle nie przyjedzie na ślub księcia Harry'ego i Meghan? Wszystko na to wskazuje.

Ojciec Meghan Markle nie przyjedzie na ślub księcia Harry'ego i Meghan?

Ojciec Meghan Markle miał ponoć ogłosić, że nie przyleci do Wielkiej Brytanii. Amerykański portal TMZ poinformował, że Thomas Markle nie chce zawstydzać rodziny królewskiej po tym, gdy media poinformowały, że umawiał się na zdjęcia z paparazzi i dostał za nie pieniądze.

– To jest bardzo osobisty moment dla pani Markle na kilka dni przed jej ślubem – poinformował w oficjalnym oświadczeniu Pałac Kensington.

Dziennikarze brytyjskiego serwisu Daily Mail poinformowali kilka dni temu, że ojciec Meghan zgodził się na zrobienie sobie zdjęć tuż przed wyjazdem na Wyspy. Ponoć miał za nie otrzymać ponad 100 tysięcy dolarów. W rozmowie z TMZ ojciec panny młodej miał poinformować, że rzeczywiście agencja paparazzi zwróciła się do niego z ofertą, ale kwota nie była zbliżona do tej, o której piszą media. 

Paparazzi mieli między innymi sprzedać zdjęcia, na których 73-latek siedzi w kafejce internetowej i czyta artykuły o swojej córce. Na innych miał przymierzać garnitur, w którym miał pojawić się na ślubie.

Czy rzeczywiście Thomas Markle nie pojawi się na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego? Przekonamy się już niebawem. Ślub i wesele pary młodej zaplanowano na 19 maja.

Warto przypomnieć, że ten związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji. On niepokorny kobieciarz, ona starsza od narzeczonego rozwódka. Popularna amerykańska aktorka musiała zerwać ze swoim dotychczasowym życiem, chcąc wejść do rodziny królewskiej i móc otrzymać tytuł Jej Królewskiej Mości. 

RadioZET.pl/SI