Zamknij

Ojciec Meghan Markle przerwał milczenie. Zareagował na narodziny wnuczki

08.06.2021 10:41
Ojciec Meghan Markle
fot. IMP FEATURES/East News

Meghan Markle od wielu lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Mimo to Thomas Markle często udziela wywiadów w mediach, komentując głośne tematy związane z brytyjską rodziną królewską. Tym razem odniósł się do narodzin wnuczki.

Meghan Markle nie ma najlepszych relacji ze swoim ojcem. Żona księcia Harry'ego od kilku lat nie utrzymuje z nim kontaktu, jednak nie powstrzymuje go to przed wtrącaniem się w sprawy prywatne córki. Thomas Markle chętnie komentuje w mediach najnowsze doniesienia z rodziny królewskiej, często krytykując Meghan oraz jej męża. Sama księżna Sussex w wywiadzie dla Oprah powiedziała, że kiedyś chciała odnowić kontakt z ojcem, jednak teraz czuje się przez niego zdradzona.

Ostatnio na świecie pojawiła się pierwsza córka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Lilibet Diana urodziła się w piątek 4 czerwca. Świeżo upieczonym rodzicom gratulowali pozostali członkowie rodziny królewskiej, w tym książę William wraz z księżną Kate, a także Brytyjczycy i obserwatorzy royalsów z całego świata. Teraz krótki komentarz wystosował również Thomas Markle.

Zobacz także: Meghan i Harry wybrali imię dla dziecka? Bukmacherzy się tego nie spodziewali

Ojciec Meghan Markle złożył życzenia z okazji narodzin wnuczki

Choć ojciec Meghan Markle często krytykuje zachowanie córki i nie wypowiada się o niej w pozytywny sposób, tym razem postanowił zmienić nastawienie. W rozmowie z "The Sun" złożył jej życzenia z okazji narodzin Lilibet Diany.

- Jestem bardzo szczęśliwy z udanego porodu mojej córki i narodzin mojej wnuczki. Życzę im dużo miłości i wszystkiego najlepszego - powiedział.

Myślicie, że relacje Meghan Markle i jej ojca się poprawią?