Zamknij

Ola Ciupa chce tworzyć muzykę. Już pracuje nad swoim debiutem

Redakcja
27.06.2017 14:35
Ola Ciupa chce robić muzykę
fot. Instagram

Aleksandra Ciupa, znana wcześniej głównie jako Słowianka Donatana, zamierza rozpocząć karierę muzyczną. Zapowiedziała, że pracuje nad debiutanckim materiałem.

Modelka Ola Ciupa zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w teledyskach Donatana - np. w klipie do "My Słowianie". Potem razem z Cleo i Donatanem pojechała na Eurowizję, gdzie wystąpiła jako seksowna praczka. Teraz, kiedy bycie Słowianką Donatana ma już za sobą, postanowiła realizować swoją nową wizję: chce tworzyć muzykę i, jak twierdzi, już pracuje nad własnym debiutanckim materiałem.

Dj Slavic Girl, bo taki pseudonim artystyczny przyjęła Ola Ciupa, przed dużą publicznością zadebiutowała jesienią 2016 roku, kiedy wystąpiła na Stadionie Narodowym. Teraz Ola koncentruje się na tworzeniu muzyki i przyznaje, że jest to jej wielka życiowa pasja. Dodaje, że żałuje, że nie zaczęła robić tego wcześniej, ale szybko nadrabia zaległości, bo już wkrótce opublikowany zostanie jej pierwszy remiks. Didżejka zdradza, że spotyka się z przychylnymi komentarzami branży, a jej twórczość docenił np. Dj Adamus.

Jak informuje Ola Ciupa, jeszcze latem pojawi się jej pierwsza produkcja. Będzie to housowy remiks starego utworu. Czy będzie to hit lata?

Jesteście ciekawi, jaką muzykę zaprezentuje Dj Slavic Girl?

RadioZET/Interia/SA