Zamknij

Ola Ciupa kusi w koronkowej bieliźnie. Fani: "A gdzie majtki zgubiłaś"?

Sylwia Wamej
13.12.2019 15:33
Ola Ciupa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Ola Ciupa nie stroni od pokazywania swojego ciała na Instagramie. Celebrytka ostatnio pochwaliła się efektami świątecznej i zmysłowej sesji, która rozpaliła jej fanów do czerwoności.

Ola Ciupa pokazała gorące zdjęcie ze świątecznej sesji

Ola Ciupa chętnie udostępnia zdjęcia na Instagramie, na których pozuje w bieliźnie. Ostatnie fotografie Słowianki Donatana rozpaliły jej fanów niemal do czerwoności. 29-letnia celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze świątecznej sesji zdjęciowej, na której pozuje w koronkowej bieliźnie. Poza celebrytki sprawiła, że wygląda, jakby była pozbawiona dołu bielizny.

Zauważyli to fani, którzy w komentarzach zwracają uwagę na... brak majtek. "Kot, a gdzie ty majtki zgubiłaś" - napisał jeden z internautów. Celebrytka jak zwykle zebrała morze komplementów od męskiej części fanów. Zmysłowe zdjęcia w dużej mierze sprawiły, że Ola doczekała się aż 393 tys. obserwujących.

Ola Ciupa:  Czym zajmowała się w swojej karierze?

Ola Ciupa świetnie radzi sobie w show-biznesie. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w klipie Donatana - "My Słowianie". Dzięki teledyskom trafiła na stałe do świata show-biznesu. Dostała pracę prezenterki 4 Fun TV oraz Eski TVP. Najnowsze zdjęcie Ciupy z mikołajkowej sesji zebrało aż ponad 46 tysięcy polubień followersów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW