Zamknij

Ola Ciupa kusi w odważnym bikini. Słowianka Donatana pokazała ponętne zdjęcia [FOTO]

18.06.2020 13:58
Ola Ciupa
fot. Instagram/@ola_ciupa

Ola Ciupa to polska fotomodelka, znana przede wszystkim jako jedna ze Słowianek Donatana. Celebrytka ostatnio zachwyciła fanów odważnym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Zapozowała do fotki w skąpym, białym bikini.

Ola Ciupa jest jedną z popularniejszych polskich celebrytek. Modelka zdobyła sławę po tym, jak wystąpiła na scenie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014) do utworu Donatana "My Słowianie". Choć występ wzbudził międzynarodowe kontrowersje, ostatecznie pozwolił zabłysnąć Oli. Gwiazda dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu "CKM", wzięła udział w show Polsatu "Celebrity Splash!" oraz wystąpiła jako dama w jednym z odcinków programu TTV "Damy i Wieśniaczki".

Modelka jest aktywna nie tylko w telewizji, ale także mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób. Nic dziwnego, że Ola Ciupa regularnie udostępnia tam interesujące treści i chwali się zdjęciami z podróży. Ostatnio podzieliła się odważną fotką w bikini. Szczególną uwagę internautów zwróciła jej figura.

Zobacz także: Ola Ciupa w świątecznym stroju. Odważne zdjęcia Słowianki Donatana [FOTO]

Ola Ciupa pozuje do zdjęcia w skąpym bikini

Ola Ciupa pokazała odważną fotografię w kusym, białym bikini. Zdjęcie zostało wykonane podczas wakacji na Dominikanie. Modelka nie ukrywa, że brakuje jej takich rajskich widoków. Obecnie spędza urlop z ukochanym w Zakopanem.

- Przydałoby się dziś takie orzeźwienie - dodała w opisie.

Pod zdjęciami modelki nie brakuje komplementów zachwyconych internautów. Fanki podziwiają przede wszystkim fantastyczną sylwetkę Oli.

- Świetna figura!

- Piękna jak zawsze.

- Gwiazdeczka!

Wam też się podoba?